Close

Датуми ТВ премијере 2022: Распоред за лето и јесен

  Мет Смит као Демон Таргарјен у Кући змаја.

(Кредит слике: ХБО)
Скочи на:

Током прве половине године почастили смо се неким од најбољих ТВ емисија у последње време са сјајним насловима као што су Тхе Валкинг Деад , Оутландер , и Озарк премијерно на разним мрежама и сервисима за стримовање. Али тек смо нешто више од половине године и још увек има много датума ТВ премијера 2022. Игра престола прекуел серија Кућа Змаја , Господар прстенова: Прстенови моћи , Иелловстоне Сезона 5, и још много тога.

Испод су сви тренутни датуми за нове и повратне емисије које би требало да буду приказане на малом екрану током 2022. Не заборавите да наставите да проверавате, јер ће овај водич добијати значајна ажурирања како месеци буду одмицали, посебно када се ближи последњи део. Такође, имајте на уму да су сва времена ин источњачко време а све нове емисије су написане великим словима. Уронимо у...

Премијере августа 2022

  Матт Смитх Ема Д'arcy house of the dragon hbo

(Кредит слике: ХБО)

Дуго очекивани Игра престола прекуел серија Кућа змаја коначно стиже у августу 2022. и одвешће љубитеље франшизе назад у Вестерос након свих ових година.

понедељак, 1. август

ШПИЈУНСКА ИГРА - Амазон - 00:01 (трилер)
БИГ ТРЕЕ ЦИТИ - Нетфлик - 3:01 (дечја анимација)
Инсиде Оут, 2. сезона - ХГТВ - 20:00
ОБРТ НА МИЛИОН - ХГТВ - 21:00 (стварност)
Индустријска сезона 2 - ХБО - 21:00
ЗМИЈА У ТРАВИ - САД - 23 ч. (Конкуренција)



уторак, 2. август

ДАВИТЕЉ С БРДА: ДАВОЛ У МАСКРИРАЊУ - Паун - 3:01 (документарни)
Миддлемост Пост, сезона 2 - Ницкелодеон - 14:00
ЦЕЛЕБРИТИ БЕЕФ - Е! - 22:00 (стварност)

среда, 3. август

Резервација паса, сезона 2 - Хулу - 00:01
ТРАИНВРЕК: ВООДСТОЦК '99 - Нетфлик - 3:01 ујутру (документарни филмови)
Добро јутро, Вероника, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ујутру
Марвел Студиос састављен: госпођа Марвел - Диснеи+ - 3:01 ујутру

четвртак, 4. август

СВЕ ИЛИ НИШТА: АРСЕНАЛ - Амазон - 00:01 (документарни филмови)
Гоод Гриеф, 2. сезона - Сунданце Нов - 3:01 ам
КАКЕГУРИ ТВИН - Нетфлик - 03:01 (Аниме)
ЛАДИ ТАМАРА - Нетфлик - 3:01 ам (Реалити)
МИКЕ ЈУДГЕ'С БЕАВИС И БУТТ-ХЕАД - Парамоунт+ - 3:01 (анимација за одрасле)
СУПЕР ЏИВОВСКА БРАТА РОБОТ - Нетфлик - 3:01 (дечја анимација)
Слатки живот, 2. сезона - ХБО Мак - 3:01 ујутру
Баттлеботс: Цхампионс Сеасон 2 - Дисцовери - 20:00
САМА: ИЗАЗОВ ВЕШТИНА - Историја - 22:35. (Конкуренција)

петак, 5. август

Одметници, 2. сезона – Амазон – 00:01
ИЗГУБЉЕНИ И ПРОНАЂЕНИ РЕЦЕПТ - Дисцовери+ - 3:01 (документарни филмови)
ЛЕГО СТАР ВАРС ЉЕТНИ ОДМОР - Диснеи+ - 3:01 (Анимација)
САНДМАН - Нетфлик - 3:01 (драма)

Субота, 6. август

УМЕТНОСТ ВИНТАГЕ - Магнолија - 12 часова. (стварност)
КАПТУРИНГ ХОМЕ - Магнолија - 13:00. (стварност)
ЦРВЕНИ ИЗБОРИ - Овације - 19 часова. (драма)
А Дангероус Аффаир (ТВ филм) - Лифетиме - 20:00.
Љубав у центру пажње: тражени човек (ТВ филм) - Ознака - 20:00
Породица или вереник 3. сезона – СВОЈЕ – 21:00

недеља, 7. август

МОЈ ЖИВОТ КАО РОЛЛИНГ СТОУН: Мик Џегер - Епикс - 21 час. (документарни филмови)

понедељак, 8. август

ДАРБИ И ЈОАН - Ацорн ТВ - 3:01 ам. (драма)
Тим Зенко, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ујутру
Љубав и хип-хоп: Атланта, сезона 11 - ВХ1 - 20:00
Љубав и хип-хоп: Мајами, сезона 5 - ВХ1 - 21:00
Смотхеред сезона 4 - ТЛЦ - 21:00

уторак, 9. август

УПРАВО САМ УБИО ТАТУ - Нетфлик - 3:01 ујутру (документарни филмови)
Блацк Инк Црев: Чикаго сезона 8 - ВХ1 - 20:00
ПРИЧА ЗА УБИСТВО ИНЦ. - КЛАДЊА - 21:00 (документарни филмови)
ВЕЛИКА ЛОША БИТКА ЗА БУЏЕТ - Храна - 22:00. (Конкуренција)
Хард Кноцкс сезона 17 - ХБО - 22:00
Ми Биг Фат Фабулоус Лифе 10. сезона – ТЛЦ – 22:00
Разумна сумња 5. сезона - ИД - 22:00
Приче, сезона 3 - КЛАЂЕЊЕ - 22:00
ЛОЗИНКА - НБЦ - 22:01 (Телевизијска игра)

среда, 10. август

Плава сезона 3 - Диснеи+ - 03:01
И АМ ГРООТ - Диснеи+ - 3:01 (Анимација)
Индијски проводаџије, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ујутро
ИНСТАНТ ДРЕАМ ХОМЕ - Нетфлик - 3:01 (Реалити)
ГВОЖЂЕНИ КУВАР БРАЗИЛ - Нетфлик - 3:01 (такмичење)
Лоцке & Кеи, сезона 3 - Нетфлик - 3:01 ам
Дивље са Беаром Грилсом, сезона 7 - Дизни+ - 3:01 ујутру
ШКОЛСКА ПРИЧА Серија - Нетфлик - 3:01 (Драма)
Америца'с Гот Талент (премијера термина) - НБЦ - 20:00
Ресидент Алиен, сезона 2 - СиФи - 22:00

четвртак, 11. август

Тролови: Троллстопиа, сезона 7 - Хулу - 00:01
Дота: Змајева крв, сезона 3 - Нетфлик - 3:01 ам
Шоу госпође Пат, 2. сезона - БЕТ+ - 3:01 ујутру
Зашто не ми, сезона 3 - ЕСПН+ - 3:01
БУМП - Тхе ЦВ - 20:00 (комедија)
САМИ: ЗАМРЗНУТИ - Историја - 21 час. (Конкуренција)
Тхе Греат Цхоцолате Сховдовн, сезона 3 - Тхе ЦВ - 21:00.
КОМПЛИКОВАНО ЈЕ - Храна - 22 часа. (стварност)

Петак, 12. август

ПЕТ ДАНА НА МЕМОРИЈАЛУ - Аппле ТВ+ - 00:01 (Драма)
СВОЈА ЛИГА - Амазон - 00:01 (Спортска драма)
КОСМИЧКА ЉУБАВ - Амазон - 00:01 (Емисија за упознавање)
ОВА БУДАЛА - Хулу - 00:01 (Комедија)
МОДЕЛ ПОРОДИЦА - Нетфлик - 3:01 (драма)
Никада нисам, сезона 3 - Нетфлик - 03:01
ДЕЦА ПОДЗЕМЉА - ФКС - 20 ч. (документарни филмови)
У ПАТРОЛИ: ПРВА СМЕНА - Реелз - 20 часова. (документарни филмови)
Рупаул'с Сецрет Целебрити Драг Раце, 2. сезона – ВХ1 – 20:00
ЗЛО ПО ДИЗАЈНУ - Старз - 21 час. (документарни филмови)
ХРЧАК И ГРЕТЕЛ - Дизни - 21:35. (дечја анимација)

Субота, 13. август

ПРЕМЕСТИТЕ ИЛИ ПОБОЉШАЈТЕ - А&Е - 12 часова (стварност)
Заљубљен у жену свог партнера (ТВ филм) - Живот - 20:00
Лове Би Десигн: Фалл Инто Лове (ТВ филм) - Халлмарк - 20:00

недеља, 14. август

СТЕПЕНИЦЕ КА МИЛИОНИМА - Вице - 12 часова (документарни филм)
Приче о ходајућим мртвацима - АМЦ+ - 3:01 (хорор)
Цхесапеаке Схорес, сезона 6 - Халлмарк Цханнел - 20:00
Повер Боок ИИИ: Раисинг Канан, сезона 2 - Старз - 21:00
ПРИПОВЕТКЕ О МРТВАМА које ходају - АМЦ - 21 час. (ужас)

понедељак, 15. август

НАСЛЕЂЕ: ИСТИНИТА ПРИЧА О ЛА ЛЕКЕРС - Хулу - 3:01 (документарни)
ДЕЕПА И АНООП - Нетфлик - 3:01 (дечја анимација)

уторак, 16. август

ХОТТИЕС - Хулу - 03:01 (комедија)
ЛЕОНАРДО - Тхе ЦВ - 20:00. (драма)
МРАЧНА СТРАНА КОМЕДИЈЕ - Вице - 21 час. (документарни филмови)
7 Мали Џонстонови сезона 12 - ТЛЦ - 21:00
Девилс сезона 2 - Тхе ЦВ - 21:00

Среда, 17. август

ХИГХ ХЕАТ - Нетфлик - 3:01 (драма)
ЈУНИОР БАКИНГ СХОВ - Нетфлик - 3:01 (такмичење)
НЕСУМЊИВО - Нетфлик - 3:01 (комедија)
ХАУС ОФ ВИЦИОУС - БЕТ - 20 ч. (драма)

четвртак, 18. август

Змајеви: Девет краљевстава, сезона 3 – Хулу – 00:01
Блиндед Сезона 2 - Сунданце Нов - 3:01 ам
ИСТРАЖИВАЊА ДИЈАНЕ - Дисцовери+ - 3:01 (документарни филмови)
Змајеви: Девет краљевстава, сезона 3 - Паун - 3:01 ујутру
Хе-Ман и господари универзума, сезона 3 - Нетфлик - 3:01 ам
У трезору, 2. сезона - Црацкле - 3:01 ујутру
ПУЛСЕ - БЕТ+ - 3:01 (Драма)
ОНА-ХУЛК: Адвокат - Диснеи+ - 3:01 (Суперхеројска акција)
ТЕККЕН: БЛООДЛИНЕ - Нетфлик - 3:01 ујутру (аниме)
НЕОБЈАВЉЕНИ РАТ - Паун - 3:01 (Драма)
60 дана у сезони 7 - А&Е - 21:00
Вака и Тамми, 3. сезона - ВЕ - 21:00
ЗАТВОРЕНИК ЦИМЕРУ - А&Е - 22:00. (стварност)

Петак, 19. август

БАД СИСТЕРС - Аппле ТВ+ - 00:01 (комедија)
Макинг Тхе Цут, сезона 3 – Амазон – 00:01
СПРУНГ - Фреевее - 00:01 (комедија)
СУРФСИДЕ ГИРЛС - Аппле ТВ+ - 00:01 (комедија)
Тхе Цупхеад Схов! 2. сезона - Нетфликс - 3:01
ЕЦХОЕС - Нетфлик - 3:01 ам (драма)
ДЕВОЈКА У ОГЛЕДАЛУ - Нетфликс - 3:01 (Драма)
Глов Уп сезона 4 - Нетфлик - 3:01 ујутро
ДОБАР СЕК - Дисцовери+ - 3:01 (Реалити)
КЛЕО - Нетфликс - 3:01 ујутру (драма)
Марвел'с Спидеи анд Хис Амазинг Фриендс, сезона 2 - Дизни - 8:30 ујутру
Тајни животи пратње колеџа (ТВ филм) - ЛМН - 20:00

Субота, 20. август

ТЕШКЕ ИСТИНЕ КОНЗЕРВАЦИЈЕ - Историја - 9 ч (документарни филм)
Датинг Тхе Деланеис (ТВ филм) - Халлмарк - 20:00
Искушење под сунцем (ТВ филм) - Живот - 20:00

недеља, 21. август

ДУХОВИ ЂАВОЉЕГ СМУЂА - Путовање - 21 час. (стварност)
КУЋА ЗМАЈА - ХБО - 21 час. (фантастична драма)
ДАДИЉА УБИЦА - ИД.- 21:00 (документарни филмови)

понедељак, 22. август

АН - Ацорн ТВ - 3:01 (драма)
Кевин Цан Ф**К Сезона 2 - АМЦ+ - 3:01 ам
БОБИ И СОФИЈА НА ОБАЛИ - Храна - 21 час. (стварност)
Фатална атракција: Борба за живот 13. сезона - ТВ један - 21:00
Кевин Цан Ф**К Сезона 2 - АМЦ - 21:00
АТЛ Убиства, сезона 4 - ТВ Оне - 22:00

уторак, 23. август

ЦХАД И ЈТ ИДЕ ДЕЕП - Нетфлик - 3:01 (комедија)
Холи Хоби, сезона 5 - БИУтв - 19:00

среда, 24. август

НЕУстрашиви: УНУТРАШЊА ПРИЧА О АФЛВ - Диснеи+ - 3:01 (документарни)
ПОСЛЕДЊИ ОЛИ - Нетфликс - 3:01 (дечја анимација)
МО - Нетфлик - 3:01 (комедија)
КУЕЕР ЕИЕ: БРАЗИЛ - Нетфлик - 3:01 (Реалити)
ПРОДАЈЕМ ОЦ - Нетфлик - 3:01 ујутру (Реалити)
ПОД ВАТРОМ - Нетфлик - 3:01 (драма)
У Старој сезони 2 - Магнолија - 20:00
Највеће музичке мистерије, 2. сезона (јесења премијера) - АКСС ТВ - 20:00
Фармхоусе Фикер, 2. сезона – ХГТВ – 21:00
У потери са Џоном Волшом, сезона 4 - ИД - 21:00
Арцхер сезона 13 - ФКСКС - 22:00
ДАН ЛОШЕ КОСЕ - ТЛЦ - 22:00. (стварност)
Канон: Потрага за К, 2. сезона – Вице – 22:00
ДОБРО ДОШЛИ У ВРЕКСХАМ - ФКС - 22:00. (документарни филмови)

четвртак, 25. август

МАЛИ ДЕМОН - Хулу - 00:01 (анимирана комедија)
МИКЕ - Хулу - 00:01 (драма)
ДОБРОДОШЛИ У ВРЕКСХАМ - Хулу - 00:01 (документарни филмови)
Ангри Бирдс: Летње лудило, сезона 3 - Нетфлик - 03:01
ЦАРЛ ВЕБЕР'С ТХЕ БЛАЦК ХАМПТОНС - БЕТ+ - 3:01 (Драма)
КРАЈ ЈЕ НИЈЕ - Паун - 3:01 (документарни)
СВЕ ШТО ЗНАМ О ЉУБАВИ - Паун - 3:01 (Драма)
Историја 101, 2. сезона - Нетфликс - 3:01 ујутру
Хоусе оф Хо сезона 2 - ХБО Мак - 03:01
Звездане стазе: Ловер Децкс, сезона 3 – Парамоунт+ – 3:01
Мистерије доктора Блејка, сезона 4 - Овације - 8:00
ЛИТТЛЕ ДЕМОН - ФКСКС - 22:00 (анимација за одрасле)

Петак, 26. август

Погледајте 3. сезону – Аппле ТВ+ – 00:01
Делхи Цриме Сеасон 2 - Нетфлик - 3:01 ам
ЛУДИК - Нетфликс - 03:01 (драма)
ПАРТНЕРСКА ПЕСМА - Нетфлик - 3:01 (драма)
ИЗНАЈМЉИВАЊЕ РЕДО - Дисцовери+ - 3:01 (Реалити)
Умирање за породицу (ТВ филм) - ЛМН - 20:00

Субота, 27. август

Завођење телохранитеља (ТВ филм) - Живот - 20:00
Игра, сет, љубав (ТВ филм) - Халлмарк - 20:00
ПРВИ КУЋНИ ФИКС - ХГТВ - 21:00 (стварност)
Помоћ! Срушио сам своју кућу, сезона 3 - ХГТВ - 21:00

недеља, 28. август

Малори Товерс, сезона 3 - БИУтв - 19:30
Вереник 90 дана: Срећно до краја живота? Сезона 7 - ТЛЦ - 20:00
БОЛЕЈНС: СКАНДАЛОЗНА ПОРОДИЦА - ПБСС - 20 часова. (документарни филмови)
Опасност у кући (ТВ филм) - Доживотно - 20 ч.
Кривица, 2. сезона - ПБС - 21:00.
МЕРИ КЕЈ ЛИТУРНО: БЕЛЕШКЕ СКАНДАЛА - ИД - 21 ч. (документарни филмови)

понедељак, 29. август

Мигхти Екпресс, 7. сезона – Нетфлик – 3:01 ујутро
АМЕРИЧКИ НАЦИОНАЛНИ ПАРКОВИ - НГЦ - 21 час. (документарни филмови)
ЗАДРЖИТЕ ОВО ИЗМЕЂУ НАС - Фрееформ - 21:00. (драма)
Моја истинита злочиначка прича, 2. сезона – ВХ1 – 22:00

уторак, 30. август

ПАЦИЈЕНТ - Хулу - 00:01 (Драма Лимитед Сериес)
Ја сам убица, сезона 3 - Нетфлик - 3:01 ам

Среда, 31. август

Тхе Цроодс: Породично стабло, сезона 4 - Хулу - 00:01
АМЕРИЧКИ НАЦИОНАЛНИ ПАРКОВИ. – Диснеи+ – 3:01 (документарни филмови)
ЦЛУБ АМЕРИЦА ВС ЦЛУБ АМЕРИЦА - Нетфлик - 3:01 (документарни)
ДЦ'с Старгирл сезона 3 - Тхе ЦВ - 20:00.
ПОРОДИЧНЕ ТАЈНЕ - Нетфлик - 3:01 (драма)
ГУИ'С УЛТИМАТЕ ГАМЕ НИГХТ - Храна - 21 час. (Куварска емисија)
ПУТОВАЊЕ БЕЗ РЕЦЕПТА СА ИСКУШАНИМ МОМЦИ - Храна - 22:00. (стварност)

Премијере у септембру 2022

  Ралпх Маццхио и Виллиам Забка на Цобра Каи

(Кредит слике: Нетфлик)

Јесењи ТВ распоред ће започети неким великим емисијама (и новим и повратничким) са листом која укључује дуго очекиване Амазонове Господар прстенова: Прстенови моћи и цобра каи Сезона 5 на Нетфликсу.

четвртак, 1. септембар

То се није могло догодити овде, сезона 2 - АМЦ+ - 3:01 ам
ОФФ ХООК - Нетфлик - 3:01 ам (комедија)
ПАНТХЕОН - АМЦ+ - 3:01 (Сци-Фи анимација)
Зец самурај: Хронике Усагија, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ујутру
Тајне које она чува, сезона 2 - Сунданце Нов - 3:01 ам
Тхурсдаи Нигхт Цоллеге Фоотбалл Сезона 25 - ЕСПН - 19:00
ГОСПОДАР ПРСТЕНОВА: ПРСТЕНОВИ МОЋИ - Амазон - 21:01. (фантастична драма)
То се не може догодити овде, сезона 2 - Сунданце - 22:00.
ТРКА ЗА ПРВЕНСТВО – САД – 22 ч. (документарни филмови)

петак, 2. септембар

ЛИФЕ БИ ЕЛЛА - Аппле ТВ+ - 00:01 (комедија)
КУПИ МОЈУ КУЋУ - Нетфлик - 3:01 (Реалити)
ДАТУМИРАНИ И ПОВЕЗАНИ - Нетфлик - 3:01 ујутро (документарни филмови)
ЂАВО У ОХАЈУ - Нетфликс - 3:01 (документарни филмови)
Невероватни животи боливудских жена, 2. сезона – Нетфликс – 3:01 ујутру
ФАЈКОВИ - Нетфликс - 3:01 ујутру
КУЋА ЧЕКИЋА - Дисцовери+ - 3:01 (Реалити)
ТИ НИСИ НИШТА ПОСЕБНО - Нетфлик - 3:01 ујутру (драма)

Субота, 3. септембар

МАЛЕ ВОМЕН - Нетфлик - 3:01 (драма)
Сатурдаи Нигхт Цоллеге Фоотбалл Сезона 17 - АБЦ - 19:30
ПРВИ КУЋНИ ФИКС - ХГТВ - 22:00 (стварност)

недеља, 4. септембар

Рик и Морти, 6. сезона – Пливање за одрасле – 23:00

понедељак, 5. септембар

РЕЦЕПТИ ЗА ЉУБАВ И УБИСТВО - Ацорн ТВ - 03:01
ПРАВЕ ДЕВОЈКЕ ПАРИЗА - Браво - 21.15. (стварност)
ИВА НЕПОЗНАТОГ СА ЏИМИЈЕМ БРАДОМ - НГЦ - 21:30. (документарни филмови)
Амерички тата 17. сезона - ТБС - 22:00

уторак, 6. септембар

ПЧЕЛА И МАЧАК - Нетфлик - 3:01 (дечја анимација)
Куеен Сугар сезона 7 - СВОЈЕ - 20:00
МАМА ТИНЕЈЏЕРКА: СЛЕДЕЋЕ ПОГЛАВЉЕ - МТВ - 20:00 (стварност)
ДОБРЕ КОСТИ: РИЗИЧАН ПОСАО - ХГТВ - 21 час. (стварност)
ИВА НЕПОЗНАТОГ СА ЏИМИЈЕМ БРАДОМ (премијера термина) - НГЦ - 21:30 (документарни филмови)

Среда, 7. септембар

КАЖИ МИ ЛАЖИ - Хулу - 00:01 (драма)
101 НАЈстрашнији тренутак из хорора СВИХ ВРЕМЕНА - Језа - 3:01 (документарни)
ИНДИЈСКИ ПРЕДАТОР: ДНЕВНИК СЕРИЈСКОГ УБИЦЕ - Нетфлик - 3:01 (документарни)
Инк Мастер 14. сезона – Парамоунт+ – 3:01 ујутру
ПРИЧЕ ИЗ КЛУБА ИСТРАЖИВАЧА - Откриће - 20 ч. (документарни филмови)
Гаража Џеја Лена, 7. сезона – ЦНБЦ 22:00

четвртак, 8. септембар

СЕЗОНА ВЕНЧАЊА - Хулу - 00:01 (Драма)
АУТОМОБИЛИ НА ПУТУ - Диснеи+ - 3:01 (дечја анимација)
ЕМЕРИЛ ТРАИЛГАТЕС - Року - 3:01 (кување)
ЗАВРШЕНИ - Нетфлик - 3:01 (драма)
ЕПСКА АВАНТУРЕ СА БЕРТИЕМ ГРЕГОРИМ - Диснеи+ - 3:01 (Доцусерие)
ОДРАСТАЊЕ - Диснеи+ - 3:01 (документарни)
Добра борба, сезона 6 – Парамоунт+ – 3:01 ујутру
ПОСЛЕДЊЕ СВЕТЛО - Паун - 3:01 (Драма)
Ноћ фудбала у Америци 17. сезона - НБЦ - 19 часова
Фудбал у недељу увече (посебно време) - НБЦ - 20:20
РЕНОВИРАЊЕ НЕМОГУЋЕ - ХГТВ - 21 час. (стварност)

Петак, 9. септембар

Централ Парк, сезона 3 – Аппле ТВ+ – 00:01
ГУТСИ - Аппле ТВ+ - 00:01 (документарни филмови)
ГОСПОДАР ПРСТЕНОВА: ПРСТЕНОВИ МОЋИ  (премијера термина) – Амазон – 00:01 (фантастична драма)
Цобра Каи, сезона 5 - Нетфлик - 3:01
НАРЦО-САИНТС - Нетфлик - 3:01 ам (драма)
МАЛИ КУВАР - Ник - 11:30 (кување)

Субота, 10. септембар

НФЛ: ИКОНЕ 2. сезона – Епикс – 3:01 ујутру

Недеља, 11. септембар

Хигх Стакес Покер сезона 3 (јесења премијера) - Вице - 12:00
МОНАРХ - Лисица - 20 часова. (драма)
ЗМИЈА КРАЉИЦА - Старз - 20 часова. (драма)
Фудбал у недељу увече (премијера термина) - НБЦ - 20:20
АМЕРИЧКИ ЖИГОЛО - Време емисије - 21 час. (драма)
Систер Вивес Сезона 13 - ТЛЦ - 22:00

понедељак, 12. септембар

90 дан: Тхе Сингле Лифе, сезона 3 - ТЛЦ - 20:00
Тхе Схерри Схепхерд Схов - Синдицатион (Талк Схов)
Фудбал у понедељак увече - ЕСПН/АБЦ - 20:15
Лове ит ор Лист ит 17. сезона (јесења премијера) - ХГТВ - 21:00
Рат светова, сезона 3 - Епикс - 21:00

уторак, 13. септембар

ТХЕ ЦОМЕ УП - Фрееформ - (Драма)

Среда, 14. септембар

Слушкињина прича, сезона 5 – Хулу – 00:01
ХЕАРТБРЕАК ХИГХ - Нетфлик - 3:01 (драма)

четвртак, 15. септембар

СВЕТЛО У САЛИ - Сунданце Нов - 3:01 (Драма)
АКАДЕМИЈА ВАМПИРА - Паун - 3:01 (драма)
Фудбал у четвртак увече - Амазон - 20:15
Атланта, сезона 4 - ФКС - 22:00

Петак, 16. септембар

ХРАБРИ - Нетфликс - 3:01 (драма)
Фате: Тхе ВИнк Сага, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ам
СВЕТИ - Нетфликс - 3:01 АМ (драма)
Дателине НБЦ сезона 31 - НБЦ - 21:00
Лос Еспоокис, 2. сезона - ХБО - 23:00

Субота, 17. септембар

ЦФБ на Фоксу, 12. сезона – Фокс – 19 часова.
Девојка у соби 13 (ТВ филм) - Живот - 20:00
Венчање целог живота (ТВ филм) - Халлмарк - 20:00
35. сезона 48 сати - ЦБС - 22:00

Недеља, 18. септембар

60 минута, сезона 55 - ЦБС - 19:30
САД И ХОЛОКАУСТ: 1. ДЕО - ПБС - 20:00
Релативна трка сезона 10 - БИУтв - 21:00
РАТ СВЕТОВА (премијера термина) - Епикс - 21 час.

понедељак, 19. септембар

НАЈБОЉЕ У ТЕСТУ - Хулу - 00:01 (Реалити)
Бацкстром сезона 2 - Ацорн ТВ - 3:01
Плес са звездама, сезона 31 – Дизни+ – 3:01
9-1-1 Сезона 6 - Лисица - 20:00
5. сезона Тхе Неигхборхоод - ЦБС - 20:00
Тхе Воице сезона 22 - НБЦ - 20:00
Боб Хеартс Абисхола, сезона 4 - ЦБС - 20:30
Чистачица, 2. сезона – Лисица – 21:00
НЦИС сезона 20 - ЦБС - 21:00
НЦИС: Хаваји, 2. сезона - ЦБС - 22:00
КВАНТНИ СКОК - НБЦ - 22:00 (научно-фантастична акција)

уторак, 20. септембар

РЕБООТ - Хулу - 00:01 (комедија)
Тхе Ресидент, сезона 6 - Лисица - 20:00
ФБИ сезона 5 - ЦБС - 20:00
ФБИ: Међународна сезона 2 - ЦБС - 21:00
Монарх (премијера термина) - Фокс - 21:00
ФБИ: Најтраженија сезона 4 - ЦБС - 22:00
Нови Амстердам, 5. сезона – НБЦ – 22:00

Среда, 21. септембар

АНДОР - Диснеи+ - 3:01 (научно-фантастична акција)
ДИЗАЈНИРАЊЕ МИАМИ - Нетфлик - 3:01 (Реалити)
ФОРТУНЕ СЕЛЛЕР - Нетфлик - 03:01 (документарни филмови)
СУПЕР/ПРИРОДНО - Диснеи+ - 3:01 ујутро (документарни филмови)
Чикаго Мед, сезона 8 - НБЦ - 20:00
Тхе Цоннерс, 5. сезона - АБЦ - 20:00
Певач под маскама 8. сезона – Лисица – 20:00
Сурвивор, сезона 43 (двочасовна премијера) - ЦБС - 20:00
Голдбергови 10. сезона – АБЦ – 20:30
Абботт Елементари сезона 2 – АБЦ – 21:00
Цхицаго Фире сезона 11 - НБЦ - 21:00
Лего Мастерс 3. сезона – Фокс – 21:00
Економија дома 3. сезона - АБЦ - 21:30
Невероватна трка, сезона 34 - ЦБС - 22:00
Велико небо, 3. сезона – АБЦ – 22:00
Цхицаго П.Д. Сезона 10 - НБЦ - 22:00

четвртак, 22. септембар

Тхе Кардасхианс сезона 2 - Хулу - 00:01
Куицк Цасх сезона 2 - Нетфлик - 3:01
СПАСАВАЊЕ ТАЈСКЕ ПЕЋИНЕ - Нетфлик - 3:01 ујутру. (документарни филмови)
Закон и ред, 22. сезона - НБЦ - 20:00
Закон и ред: СВУ сезона 24 - НБЦ - 21:00
Закон и ред: Организовани криминал, сезона 3 - НБЦ - 22:00

Петак, 23. септембар

СИДНЕЈ - Аппле ТВ+ - 00:01 (документарни филм)
ДЕВОЈКЕ У ЛЕЂА - Нетфликс - 3:01 (Драма)
Схарк Танк сезона 14 - АБЦ - 20:00
20/20 Сезона 45 - АБЦ - 21:00

Субота, 24. септембар

Умирање за круну (ТВ филм) - Живот - 20:00
Фли Аваи Витх Ме (ТВ филм) - Халлмарк - 20:00

Недеља, 25. септембар

ЈЕОПАРДИ ЦЕЛЕБРИТИ! - АБЦ - 20 часова (Телевизијска игра)
Сезона 7 Тхе Цирцус - Време представе - 20:00
Симпсонови сезона 34 - Фокс - 20:00
Велики север, 3. сезона – Фокс – 20:30
Боб'с Бургерс, сезона 13 - Фокс - 21:00
Целебрити Вхеел оф Фортуне, сезона 3 - АБЦ - 21:00
Ван Дер Валк: Куга у Амстердаму, сезона 2 - ПБС - 21:00
Фамили Гуи сезона 21 - Фокс - 21:30
Тхе Роокие сезона 5 - АБЦ - 22:00

понедељак, 26. септембар

МОЈ МАЛИ ПОНИ: ОДРЖИ СЕ - Нетфлик - 3:01 (дечја анимација)
Мистери Роад, сезона 3 - Ацорн ТВ - 3:01 ам

уторак, 27. септембар

РАЗУМНА СУМЊА - Хулу - 00:01 (драма)
УБИСТВО У ДОЛИНАМА - Сунданце Нов - 3:01 (документарни)
Бацхелор ин Парадисе 8. сезона - АБЦ - 20:00.
Ла Бреа, 2. сезона – НБЦ – 21:00
ПОЧЕТНИК: ФЕДС - АБЦ - 22:00. (полицијска драма)

Среда, 28. септембар

Д'АМЕЛО СХОВ - Хулу - 00:01 (Реалити)
Тхе Мигхти Дуцкс: Гаме Цхангерс, сезона 2 - Диснеи+ - 3:01 ам

четвртак, 29. септембар

Драгонс Ресцуе Ридерс, сезона 4 - Пеацоцк - 3:01 ам
ЦАРИЦА - Нетфликс - 3:01 (драма)
КУЕЕР ФОР ФЕАР - Схуддер - 3:01 (документарни)
Паклена кухиња 21. сезона – Лисица – 20 часова.
Млади Шелдон, сезона 6 - ЦБС - 20:00
Духови, 2. сезона – ЦБС – 20:30
ПА ПОМОЗИ МИ ТОДД - ЦБС - 21:00. (драма)
Добродошли у 2. сезону Флача - Фокс - 21:00.
Цалл Ме Кат, сезона 3 - Фок - 21:30
ЦСИ: Вегас, сезона 2 - ЦБС - 22:00

Петак, 30. септембар

ЈУНГЛЕ - Амазон - 00:01 (комедија)
ЕНТЕРГАЛАКТИЧКА - Нетфликс - 3:01 ујутру

Премијере у октобру 2022

  Елен Помпео као Мередит Греј на Греју's Anatomy.

(Кредит слике: АБЦ)

Телевизијска сезона јесен 2022. наставиће да расте у октобру, посебно са премијером АБЦ-јеве дугогодишње медицинске драме, Грејева анатомија , који се спрема да отпочне своју 19. сезону.

Субота, 1. октобар

Субота увече уживо, сезона 45 - НБЦ - 23:30

недеља, 2. октобар

ИНТЕРВЈУ СА ВАМПИРОМ - АМЦ+ - 3:01 (Вампирска драма)
Тхе Валкинг Деад Сеасон 11 (јесења премијера) - АМЦ+ - 3:01 ам
КАКО САМ СТИГАО - БИУтв - 18 ч. (стварност)
Најсмешнији кућни видео у Америци, 33. сезона – АБЦ – 19:00
ПОРОДИЧНИ ЗАКОН - Тхе ЦВ - 20:00 (драма)
Еквилајзер, сезона 3 - ЦБС - 20:30
Мртвозорник, сезона 4 - Тхе ЦВ - 21:00
Тхе Валкинг Деад Сеасон 11 (јесења премијера) - АМЦ - 21:00
ИСТОЧНИ ЊУЈОРК - ЦБС - 21:30 (драма)
ИНТЕРВЈУ СА ВАМПИРОМ - АМЦ - 22:00. (Вампирска драма)

понедељак, 3. октобар

Бацхелор ин Парадисе (премијера термина) - АБЦ - 20:00
Добар доктор, сезона 6 - АБЦ - 22:00

уторак, 4. октобар

ПРАВЉАЊЕ ЦРНЕ АМЕРИКЕ: КРОЗ ЛОЖУ - ПБС - 21 час. (документарни филмови)
ПРИПОВЕТКЕ СА ТЕРИТОРИЈА - Вице - 22 ч. (документарни филмови)

Среда, 5. октобар

Цхуцки, 2. сезона - Сифи - 21:00
Цхуцк сезона 2 - САД - 21:00
Кунг Фу сезона 3 - Тхе ЦВ - 21:00
ПРАВИ ЉУБАВНИ БРОД - ЦБС - 21 час. (стварност)

четвртак, 6. октобар

ПРИЈАТЕЉ ПОРОДИЦЕ - Паун - 3:01 (Драма)
Станица 19, сезона 6 - АБЦ - 20:00
Вокер, сезона 3 - Тхе ЦВ - 20:00
Греи'с Анатоми Сезона 19 - АБЦ - 21:00
ВАЛКЕР ИНДЕПЕНДЕНЦЕ - Тхе ЦВ - 21:00. (акциона драма)
АЉАСКА ДНЕВНИК - АБЦ - 22 ч. (драма)

Петак, 7. октобар

ПОНОЋНИ КЛУБ - Нетфликс - 3:01 (драма)
С.В.А.Т. Сезона 6 - ЦБС - 20:00
ВАТРЕНА ЗЕМЉА - ЦБС - 21 час. (драма)
Плава крв, сезона 13 - ЦБС - 22:00

Субота, 8. октобар

Нестанак Кари Фарвер (ТВ филм) - Живот - 20 часова.

Недеља, 9. октобар

Тајне мртвих 20. сезона - ПБС - 20:00
ПУСТИ ПРАВОГ - Сховтиме - 22:00. (трилер/драма)
НЦИС: Лос Анђелес, 14. сезона - ЦБС - 22:00

понедељак, 10. октобар

Мој живот је убиство, сезона 3 - Ацорн ТВ - 3:01 ам
Алл Америцан Сеасон 5 - Тхе ЦВ - 20:00
Алл Америцан: Хомецоминг Сеасон 2 - Тхе ЦВ - 21:00

уторак, 11. октобар

ВИНЧЕСТЕРИ - Тхе ЦВ - 20:00. (Натприродна драма)
ПРОФЕСИОНАЛЦИ - Тхе ЦВ - 21:00. (акциони трилер)

Петак, 14. октобар

СРЕДЊА ШКОЛА - Фреевее - 00:01 (Комедија)
ШАНТАРАМ - Аппле ТВ+ - 00:01 (драма)
МАРТА ГАРДЕНС - Року - 3:01 (Реалити)
ФИКСЕР УППЕР: ДВОРАЦ - ХБО Мак - 21:00 (стварност)
ФИКСЕР ГОРЊИ: ДВОРАЦ - Магнолија - 21 час. (стварност)
ФИКСЕР УППЕР: ДВОРАЦ - Дисцовери+ - 21:00 (стварност)
Пенн анд Теллер: Фоол Ус 9 сезона - Тхе ЦВ - 20:00
Чија је то уопште линија? Сезона 19 - Тхе ЦВ - 21:00

Субота, 15. октобар

Хајдемо физички (ТВ филм) - Живот - 20:00

Недеља, 16. октобар

Госпођица Скарлет и Војвода, 2. сезона - ПБС - 20:00
УБИСТВА СРАКЕ - ПБС - 21 час. (драма)
АННИКА - ПБС - 22:00. (драма)

Среда, 19. октобар

Доцументари Нов! 4. сезона - АМЦ+ - 3:01
Доцументари Нов! 4. сезона - ИФЦ - 22:00

четвртак, 20. октобар

Један од нас лаже, 2. сезона - Паун - 3:01 ујутру

Петак, 21. октобар

Крисијев суд, сезона 3 - Року - 3:01 ујутру
ОД НУДЕ - Нетфликс - 3:01 (драма)
Љубав током закључавања, 2. сезона - МИ - 21:00

Субота, 22. октобар

ПРИЧЕ О КОСИ - Хулу - 00:01 (документарни филмови)
ЦРИСС АНГЕЛ'С МАГИЦ ВИТХ ТХЕ СТАРС - Тхе ЦВ - 20:00. (стварност)
Најсмешније животиње на свету, сезона 3 – Тхе ЦВ – 21:00

недеља, 23. октобар

ДОКУМЕНТАРНИ ФИЛМ БМФ-а: БРЗО ДУВАЊЕ НОВЦА - Старз - 22:00 (документарни филмови)

уторак, 25. октобар

КАБИНЕТ ЗАНИМЉИВОСТИ ГИЛЕРМА ДЕЛ ТОРА - Нетфлик - 3:01 (Антологијска серија)

Среда, 26. октобар

Схерман'с Сховцасе сезона 2 - АМЦ+ - 3:01
Схерман'с Сховцасе сезона 2 - ИФЦ - 22:30

четвртак, 27. октобар

Неодбрањива сезона 2 - АМЦ+ - 03:01
Неодбрањива сезона 2 - Сунданце - 22:00

Петак, 28. октобар

ШКОЛА КУВАЊА УЛИЦЕ МЛЕКА - Року - 3:01 (кување)
УЛИЦА МЛЕКА ЈЕ МОЈ ПОРОДИЧНИ РЕЦЕПТ - Року - 3:01 ујутру. (кување)

Премијере новембра 2022

  Џон Датон у ресторану у Јелоустону

(Кредит слике: Парамоунт Нетворк)

Вратићемо се на ранч Дуттон у новембру 2022. као хваљена и обожаватељима омиљена нео-западна серија Иелловстоне враћа се на ТВ распоред.

четвртак, 3. новембар

Тхе Цаптуре Сеасон 2 - Пеацоцк - 3:01 ам
ОСУМЊИЋЕНИ - Сунданце Нов - 3:01 (драма)
ХИП ХОП УБИСТВА - МИ - 21 час. (документарни филмови)
ХЛАДНО Кс ВЕТАРНО - МИ - 22 ч. (драма)

петак, 4. новембар

ЛОПЕЗ ВС. ЛОПЕЗ - НБЦ - 20:00
Иоунг Роцк Сезона 3 - 20:30

недеља, 6. новембар

РАСПОЛОЖЕЊЕ - АМЦ+ - 3:01 (Драма)
РАСПОЛОЖЕЊЕ - ББЦ Америка - 20:00 (драма)
ОПАСНЕ ВЕЗЕ (посебно време) - Старз - 21:00 (драма)

среда, 9. новембар

Хард Кноцкс Ин Сеасон: Аризона Цардиналс, сезона 2 - ХБО - 22:00

четвртак, 10. новембар

НЕСТАЛИ - Паун - 3:01 (Драма)

недеља, 13. новембар

ТУЛСА КИНГ - Парамоунт+ - 3:01 (драма)
ОПАСНЕ ВЕЗЕ (премијера у термину) - Старз - 20:00 (драма)
Јелоустон, 5. сезона – Парамаунт – 20:00

среда, 16. новембар

МАРТА КУВАР - Року - 3:01 (кување)

Петак, 18. новембар

СЕКС НА ПЛАНЕТИ СА КАРОМ ДЕЛЕВИНГ - Хулу - 00:01 (документарни филмови)
ЕМЕРИЛ КУВАРИ - Року - 3:01 (кување)
МАРТА ПРАЗНИЦИ - Року - 3:01 (кување)

недеља, 20. новембар

Тхе Л Ворд, сезона 3 - Време емисије - 20:00

среда, 23. новембар

ПИТЦХ ПЕРФЕЦТ: БАМПЕР У БЕРЛИНУ - Паун - 3:01 ам. (мјузикл/комедија)

четвртак, 24. новембар

ПРВА ЉУБАВ - Нетфлик - 03:01 ()

Среда, 30. новембар

НЕВАЖНО - Паун - 3:01 (Драма)
ВИЛЛОВ - Диснеи+ - 3:01 (фантастична драма)

Премијере у децембру 2022

  кум празнична глумачка екипа

(Кредит слике: Универсал Пицтурес)

Последњи месец ТВ програма за 2022. укључује Најбољи човек: последња поглавља , серија оживљавања Пауна из романтичне драме из 1999. године Кум . Очекујте још више емисија које ће се додати у децембарски календар у наредним недељама.

четвртак, 1. децембар

ХУСХ - Аллблк - 3:01 ам (драма)
ВИЦКЕД ЦИТИ - Аллблк - 3:01 (комедија)

четвртак, 22. децембар

КУМ: ЗАВРШНА ПОГЛАВЉА - Паун - 3:01 (Драма)
СНАП - Аллблк - 3:01 (комедија)

Датуми премијере у 2022. су познати

  Тим Арми оф тхе Деад из Нетфлик филма

(Кредит слике: Нетфлик)

Очекује се да ће следеће ТВ емисије стићи у неком тренутку 2022. године, али званични датуми премијере нису одређени:

Алиса у граници, сезона 2 (Нетфлик)
Војска мртвих: Изгубљени Вегас (Нетфлик)
Мртви за мене, сезона 3 (Нетфлик)
Циберпунк: Едгеруннерс (Нетфлик)
Магија: Окупљање (Нетфликс)
Манифест, сезона 4 (Нетфлик)
Тхе Витцхер: Блоод Оригин (Нетфлик)

Премијере јануара 2022

  Лоуиса Јацобсон о Позлаћеном добу

(Кредит слике: ХБО)

Нова година је почела са праском (или серијом њих, заправо) са неколико запажених премијера средином сезоне за емисије попут Тхе Екуализер , Батвоман , и Одрастао , али то није све. Друга сезона од Зови ме Кат, Кенан , и неколико других, сви су се вратили и бољи него икад.

Субота, 1. јануар

ЛОВЦИ НА ДУХОВЕ - Дисцовери+ - 3:01 (Реалити)
Тхе Хоок Уп План, сезона 3 - Нетфлик - 3:01 ам
ФЛИ РОД ЦХРОНИЦЛЕС - Откриће - 6:30 (Реалити)
СЛЕДЕЋИ ЗАлогај - Дисцовери - 7:30 (Ријалити)
РВ ТУ ЈОШ? - Дисцовери - 8:00 (Реалити)
ЦХАСИН' ТХЕ СУН - Дисцовери - 8:30 (Реалити)
ВЕ БАБИ БЕАРС - Цртани филм - 10:00 (Анимација)
Црикеи! Ит'с Тхе Ирвинс - Анимал Планет - 20:00.
80-ТЕ: ТОП ТЕН - НГЦ - 21:00 (документарни филмови)
Амерички берачи 23. сезона – историја – 21 час.
Невероватни др Пол, 20. сезона - Нат Гео Вилд - 21:00
ЊУЈОРК УБИСТВО - Кисеоник - 22:00. (документарни филмови)
ПОП ИДЕ ВЕТЕРИНАРУ СА ДР. ЈОИА - Нат Гео Вилд - 22:00 (стварност)
Смртоносни наздравље (ТВ филм) - Живот - 22:00

недеља, 2. јануар

ОКО СВЕТА ЗА 80 ДАНА - ПБС - 20 ч. (драма)
Прљави послови 9. сезона – Откриће – 20:00
Еквилајзер, 2. сезона (премијера усред сезоне) – 20:00
СЛЕДЕЋИ НИВО КУВАР - Лисица - 20 часова. (Такмичење у кувању)
НЦИС: Лос Анђелес, сезона 13 (премијера у средини сезоне) - 21:00
МУЧКА ШАНСА ЗА ЖИВОТ - Храна - 21 час. (стварност)
Освета, сезона 6 - ХЛН - 21:00
ОВО ЈЕ ИЗАШЛО ИЗ МЕНЕ - Дисцовери - 21:01. (стварност)
АЛЕКС ВС. АМЕРИКА - Храна - 22:00 (стварност)
Планинска чудовишта, сезона 6 - Путовања - 22:00
Тхе Роокие сезона 4 (премијера средином сезоне) - АБЦ - 22:00
С.В.А.Т сезона 5 - ЦБС - 22:00
Смртоносна распродаја гараже (ТВ филм) - Живот - 22:00

понедељак, 3. јануар

9-1-1: Усамљена звезда, сезона 3 - Фокс - 20:00
Тхе Бацхелор сезона 26 (двочасовна премијера) - АБЦ - 20:00
Кенан, 2. сезона – НБЦ – 20:00
Четврта сезона Тхе Неигхборхоод (премијера у средини сезоне) - ЦБС - 20:00
Боб (Хеартс) Абисола, сезона 3 (зимска премијера) - ЦБС - 20:30
ЧИСТАЧИЦА - Лисица - 21 час. (Криминалистичка драма)
ТО ЈЕ МОЈ ЏЕМ - НБЦ - 21:00. (Конкуренција)
НЦИС сезона 19 - ЦБС - 21:00
ТО ЈЕ МОЈ ЏЕМ - НБЦ - 21:00 (такмичарска емисија)
НЦИС: Хаваји (премијера усред сезоне) - ЦБС - 22:00
Обични Џо (премијера у средини сезоне) - НБЦ - 22:00
НАЈРУЖНА КУЋА У АМЕРИЦИ - ХГТВ - 22:00. (стварност)

уторак, 4. јануар

АКЦИОНИ ПАКЕТ - Нетфлик - 3:01 (Анимација)
АМЕРИЧКИ АУТО - НБЦ - 20:00 (комедија)
ФБИ сезона 4 (премијера средином сезоне) - ЦБС - 20:00
Финдинг Иоур Роотс 8. сезона - ПБС - 20:00
СУДИЈА СТЕВЕ ХАРВЕИ - АБЦ - 20:00 (Конкуренција)
ГРАНД ЦРЕВ - НБЦ - 20:30 (комедија)
АББОТТ ЕЛЕМЕНТАРИ - АБЦ - 21:00. (комедија)
ФБИ: Међународни (премијера средином сезоне) - ЦБС - 21:00
Ово смо ми сезона 6 - НБЦ - 21:00
Блацк-исх сезона 8 - АБЦ - 21:30
ФБИ: Најтраженија сезона 3 (премијера у средини сезоне) - ЦБС - 22:00
Нови Амстердам, сезона 4 (премијера усред сезоне) - НБЦ - 22:00
Квинс (премијера средином сезоне) - АБЦ - 22:00

среда, 5. јануар

РЕБЕЛ - Нетфлик - 3:01 ам (драма)
Невероватна трка, сезона 33 (двочасовна премијера) - ЦБС - 20:00
Чикаго Мед Сезона 7 (премијера усред сезоне) - НБЦ - 20:00
Голдбергови 9. сезона (премијера у средини сезоне) АБЦ - 20:00
Могу да видим твој глас, 2. сезона – Лисица – 20:00
Чудесне године (премијера у средини сезоне) - АБЦ - 20:30
Цхицаго Фире сезона 10 (премијера у средини сезоне) - НБЦ - 21:00
Тхе Цоннерс, сезона 4 (премијера усред сезоне) - АБЦ - 21:00
Шеф следећег нивоа (премијера термина) - Фокс - 21:00
Најгори кувари у Америци 23. сезона - Храна - 21:00
Економија дома, 2. сезона - АБЦ - 21:31
Америчка похлепа, сезона 15 - ЦНБЦ - 22:00
Тхе Цхасе сезона 2 (премијера у средини сезоне) - АБЦ - 22:00
Чикаго ПД сезона 9 (премијера у средини сезоне) - НБЦ - 22:00
ДОБРО СЕМ - ЦБС - 22:00 (драма)
КРЕТАЊЕ ЗА ЉУБАВ - ХГТВ - 23:00 (стварност)
ВЕНЧАНИ НА ПРВИ ПОГЛЕД: АФТЕРПАРТИ - Доживотно - 23:00. (стварност)

четвртак, 6. јануар

Клуб 2. део - Нетфликс - 3:01 ујутру
ЏО МОНТАНА: ХЛАДНО ПОД ПРИТИСКОМ - Паун - 3:01 (Ријалити)
Звездане стазе: Чудо (премијера у средини сезоне) - Парамоунт+ - 3:01 ујутро
Црна листа, сезона 9 (премијера средином сезоне) - НБЦ - 20:00
ЏО МИЛИОНЕР: ЗА БОГАТИЈЕ ИЛИ СИРОМАШНЕ (двочасовна премијера) - Фокс - 20 ч. (Емисија за упознавање)
ЖЕНЕ ПОКРЕТА - АБЦ - 20 ч.
Млади Шелдон, 5. сезона (премијера усред сезоне) - ЦБС - 20:00
Сједињене Америчке Државе Ал сезона 2 (премијера у средини сезоне) - ЦБС - 20:31
Го-Биг Схов, 2. сезона – ТБС – 21:00
Одрастање хип-хопа, сезона 6 (премијера у средини сезоне) - ВЕ - 21:00
Закон и ред: Јединица за посебне жртве 23. сезона (премијера у средини сезоне) - НБЦ - 21:00
Духови (премијера средином сезоне) – ЦБС – 21:01
Б Позитивна сезона 2 (премијера у средини сезоне) - ЦБС - 21:30
Бик, 6. сезона (премијера у средини) - ЦБС - 22:00
Закон и ред: организовани криминал (премијера средином сезоне) - НБЦ - 22:00
ДА ВИДЕ СВЕТ - АБЦ - 22 ч. (стварност)
Време за убијање, сезона 5 - ИД - 22:00.

Петак, 7. јануар

ТХЕ ДЕАФО - Аппле ТВ+ - 00:01 (анимирани)
ХИПЕ ХОУСЕ - Нетфлик - 3:01 (Реалити)
Џони Тест, 2. сезона – Нетфликс – 3:01 ујутру
Сантиаго оф тхе Сеас 2 сезона – Ник – 12 часова.
Пенн & Теллер: Фоол Ус, сезона 8 - Тхе ЦВ - 20:00
РуПаул'с Драг Раце сезона 14 - ВХ1 - 20:00
Тајни шеф, сезона 11 - ЦБС - 20:00
Цолд Цасе Филес, сезона 2 (премијера усред сезоне) - А&Е - 21:00
ЉУБАВ ТОКОМ ЛОЦКУП - МИ - 21:00 (стварност)
Магнум П.И. 4. сезона (премијера у средини) - ЦБС - 21:00
РуПаулова Драг Раце: Унтуцкед сезона 10 – ВХ1 – 21:30
Плава крв, 12. сезона (премијера усред сезоне) - ЦБС - 22:00
Мистерија на ранчу слепих жаба, 2. сезона – Откриће – 22:00

Субота, 8. јануар

Откриће вештица, сезона 3 - Сунданце Нов - 3:01 ам
КАО МАЈКА ТАКВА ЋЕРКА? – Дисцовери+ – 3:01 (Реалити)
ТИНИ ХОУСЕ НАТИОН: НАЗАД У ЗГРАДУ - А&Е - 11:00 (Реалити)
Рад, лажи и убиство (ТВ филм) - Живот - 20 часова.
Веддинг Веил (ТВ филм) - Халлмарк - 20:00
БТК: ИСПОВЕСТ СЕРИЈСКОГ УБИЦЕ - А&Е - 21 час. (документарни филмови)
НЕДОВРШЕНИ ПОСАО - ХГТВ - 21 час. (стварност)

недеља, 9. јануар

СИМПЛИ ГИАДА - Храна - 11:30 (кување)
27. годишња додела награда критичара – Тхе ЦВ/ТБС – 19 часова
Цалл Ме Кат, сезона 2 (Посебна ноћ и време) - Лисица - 20:00
НЕКО КОГА СУ ПОЗНАЛИ… СА ТАМРОН ХОЛОМ - Цоурт ТВ - 20:00. (документарни филмови)
ПИВОТИНГ (Посебна ноћ и време) - Лисица - 20:30 (комедија)
Еуфорија, 2. сезона – ХБО – 21:00
Сва створења, велика и мала, 2. сезона - ПБС - 21:00
Тхе Ригхтеоус Гемстонес, сезона 2 - ХБО - 22:00
Бечка крв, сезона 2 - ПБС - 22:00

понедељак, 10. јануар

НАСМЕЈЕНИ ПРИЈАТЕЉИ - Пливање за одрасле - 12:00 (анимација за одрасле)
Тајна сезона 3 - Нетфлик - 3:01 ујутру
Дарси и Стејси 3. сезона – ТЛЦ – 20:00
Улични одметници, сезона 14 - Откриће - 20:00
ДЕЈВИД И ЕНИ: НАКОН 90 ДАНА - ТЛЦ - 21:00 (стварност)
ЛОРЕН И АЛЕКСИС: ПОСЛЕ 90 ДАНА - ТЛЦ - 21:30 (стварност)
Црна пијаца сезона 2 - Вице - 22:00.
Дарцеи & Стацеи: Разговор о јастуцима, сезона 2 - ТЛЦ - 23:00

уторак, 11. јануар

КРАЉЕВИ НАПА - СВОЈИ - 20 часова. (драма)
Супермен и Лоис, сезона 2 - Тхе ЦВ - 20:00
Америцан Мастерс сезона 36 - ПБС - 21:00
НАОМИ - Тхе ЦВ - 21:00 (Драма из стрипова)
Наша врста људи (премијера у полусезони) - Фокс - 21:00
МАМА ТИНЕЈЏЕРКА: ДЕВОЈАЧКО ВЕЧЕ У - МТВ - 21:00 (стварност)
Випеоут (премијера средином сезоне) - ТБС - 21:00
ЈА САМ СХАУН РАЕ - ТЛЦ - 22:00 (стварност)
ТАЈНЕ МАЛИХ ГРАДА - ВИЦЕ - 22 ч. (документарни филмови)

среда, 12. јануар

Навијај, 2. сезона - Нетфликс - 3:01 ујутру
ДЦ’с Легендс оф Томорров, сезона 7 (премијера у средини сезоне) – Тхе ЦВ – 20:00.
Батвоман сезона 3 (премијера у средини сезоне) - Тхе ЦВ - 21:00
РЕЛАТИВНО ПОЗНАТИ: ПРАВИЛА РАНЧА (Двочасовна премијера) - Е! - 21 сат (стварност)

четвртак, 13. јануар

Мадагаскар: Мало дивље, сезона 6 - Хулу - 00:01
Кућа подељена, сезона 4 - Аллблк - 3:01 ам
НОВИНАР - Нетфликс - 3:01 (драма)
МОЈА МАМА, ТВОЈ ТАТА - ХБО Ма - 3:01 (Реалити)
ПЕАЦЕМАКЕР – ХБО Мак – 3:01 (акција стрипова)
ВУК КАО ЈА - Паун - 3:01 (Комедија)
СЛЕДЕЋИ УТИЦАЈ – Парамоунт+ – 3:01 (Реалити)
Вокер, 2. сезона (премијера усред сезоне) - Тхе ЦВ - 20:00.
Цалл Ме Кат, сезона 2 (премијера термина) - Фок - 21:00
ВЕНЧАН ЗА НЕКРЕТНИНЕ - ХГТВ - 21 час. (стварност)
ПИВОТИНГ (премијера термина) - Фокс - 20:30 (комедија)
ЗАУСТАВЉАЊЕ - А&Е - 22:00 (стварност)

Петак, 14. јануар

До, Ре & Ми (премијера усред сезоне) – Амазон – 00:01
АРХИВА 81 - Нетфлик - 3:01 (ужас)
КУЋА - Нетфликс - 3:01 (анимација за одрасле)
ИЕХ КААЛИ КААЛИ ААНКХЕН - Нетфлик - 3:01 ам (драма)
Цабин Цхроницлес, сезона 2 – Дисцовери+ – 03:01
КРАЉ ЦОН - Дисцовери+ - 3:01 (документарни)
Пуппи Дог Палс Сезона 5 - Дизни - 9:30 ујутру
Најуклетија сезона 19 – Путовања – 10:00
Тајна сумпорних извора, сезона 2 - Дизни - 20:00

Субота, 15. јануар

РЕМИКС МОЈ СПАЦЕ СА МАРСАИ МАРТИН - Дисцовери+ - 3:01 ам

недеља, 16. јануар

УБИЦА ВЕЗА СА ВЕРОМ ЏЕНКИНС - Кисеоник - 19 часова.
ПРАВА УБИСТВА АТЛАНТЕ - Кисеоник - 20 часова. (Документарни филмови) Сигурна соба (ТВ филм) - Доживотно - 20:00 Британија, сезона 3 – Епикс – 21:00
РЕФРАМЕД: МАРИЛИН МОНРОЕ - ЦНН - 21:00. (документарни филмови)
Хорор приче са две реченице, сезона 3 - Тхе ЦВ - 21:00
НЕКО НЕГДЕ - ХБО - 22:35. (комедија)

понедељак, 17. јануар

Цраиг оф тхе Цреек, сезона 4 - цртани филм - 13:00
4400 (Премијера средином сезоне) - Тхе ЦВ - 21:00
Летњиковац 6. сезона - Браво - 21 час.

уторак, 18. јануар

КАКО САМ УПОЗНАО ВАШЕГ ОЦА - Хулу - 00:01 (Комедија)
Дота: Змајева крв, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ам
ГОСПОДАР ЛУТКЕ: ЛОВ НА КРАЈЊЕГ ПРЕВАРАНЦА - Нетфлик - 3:01 (Документарни филмови)

Среда, 19. јануар

Маргинална сезона 4 - Нетфликс - 3:01 ујутру
НЕБЕСКИ Угризи - Нетфлик - 3:01 (кување)
ЈУАНПИС ГОНЗАЛЕС -- Серија - Нетфликс - 3:01 ујутру (драма)
Превише вруће за 3. сезону - Нетфлик - 3:01 ујутру
КУЋНИ ИНСПЕКТОР ЏО - ХГТВ - 21 час. (стварност)
Узгајање Белусхи, 2. сезона – Откриће – 22:02

четвртак, 20. јануар

ЛА ФОРТУНА - АМЦ+ - 03:01 (драма)
Лоонеи Тунес Цартоонс, сезона 4 - ХБО Мак - 03:01
ПОНОЋНА АЗИЈА: ЈЕДИ. ДАНЦЕ. САН - Нетфлик - 3:01 (Реалити)
ПРОДАЈЕМ ХАМПТОНС - Дисцовери+ - 3:01 (Реалити)
СУПЕРНАТУРАЛ АКАДЕМИЈА - Паун - 3:01 (дечја анимација)
Тотална контрола, 2. сезона – Сунданце Нов – 3:01 ујутро
ИСТИНИТА ПРИЧА СА ЕДОМ И РАНДАЛОМ - Паун - 3:01 ујутру (Реалити)
ВАРПЕД! - Ницкелодеон - 19:30 (комедија)
САМАЦ ПИЈАНА ЖЕНА (Специал Тиме) - Фрееформ - 22:00 (комедија)
Фулл Фронтал Витх Самантха Бее, сезона 7 - ТБС - 22:30
САМЦА ПИЈАНА ЖЕНА (премијера у термину) - Фрееформ - 22:30 (комедија)

Петак, 21. јануар

КАКО МИ ТО ВИДИМО - Амазон - 00:01 (Комедија)
ФРАГГЛЕ РОЦК: БАЦК ТО ТХЕ РОЦК - Аппле ТВ+ - 00:01 (Луткарска комедија)
Сервант, сезона 3 – Аппле ТВ+ – 00:01
Озарк, сезона 4 - Нетфлик - 3:01 ујутру
Покемон Мастер Јоурнеис: Тхе Сериес Парт 2 - Нетфлик - 3:01 ам
ЛЕТЊА ВРЕЋИНА - Нетфлик - 3:01 (драма)
Најуклетија сезона 21 – Путовања – 8:00
Реал Тиме Витх Билл Махер, 20. сезона - ХБО - 22:00
Повратак на снимање са Бобом Костасом, 2. сезона - ХБО - 23:00

Субота, 22. јануар

Ванисхед: Сеарцхинг Фор Ми Систер (ТВ филм) - Лифетиме - 20:00

недеља, 23. јануар

Милијарде, 6. сезона – време емисије – 21:00

понедељак, 24. јануар

Џуди Џастис (премијера у средини сезоне) - ИМДб ТВ - 00:01
Друштвено друштво 2. сезона - Аллблк - 3:01
МАРТ - Тхе ЦВ - 20:00 (стварност)
ПОЗЛАЋЕНО ДОБА - ХБО - 21 час. (Период Драма)
Сновпиерцер, сезона 3 - ТНТ - 21:00
ТАЈНЕ ПЛАИБОИ-а - А&Е - 21 час. (документарни филмови)
Амерички тата 17. сезона - ТБС - 22:00
ОБЕЋАНА ЗЕМЉА - АБЦ - 22:01. (драма)

уторак, 25. јануар

Ада Твист, 2. сезона - Нетфлик - 3:01 ујутру
НЕЈМАР - Нетфликс - 3:01 (документарни филмови)
Тхе Ресидент, 5. сезона (премијера усред сезоне) - Фокс - 20:00
Пропала сезона 7 - Е! - 21 сат
У СВОМ СВЕТУ - Вице - 22 ч. (документарни филмови)

Среда, 26. јануар

Амерички детектив са поручником Џоом Кендом, 2. сезона – Дисцовери+ – 3:01 ујутру
АМЕРИЧКЕ РОК ЗВЕЗДЕ - Паун - 3:01 (документарни)
Ресидент Алиен, сезона 2 - СиФи - 21:00
АСТРИД & ЛИЛЛИ САВЕ ТХЕ СВЕТ - СиФи - 22:00 (драма)

четвртак, 27. јануар

ИЗАБРАНИ - Нетфлик - 3:01 (драма)
ФРАМЕД! МИСТЕРИЈА СИЦИЛИЈАНСКОГ УБИСТВА - Нетфлик - 3:01 (Драма)
Гомора, 5. сезона – ХБО Мак – 3:01 ујутру
ЈА САМ ГЕОРГИНА - Нетфлик - 3:01 (Реалити)
ИЗЛАЗИТЕ СА ЛИЗОМ ЛИНГ - ХБО Мак - 3:01 (документарни филмови)
Најуклетија сезона 22 – Путовања – 9:00
Људи из мочваре 13. сезона - Историја - Историја - 21 час.
Фаст Фоодиес 2 сезона - ТруТВ - 22:00
Гровн-исх сезона 4 (премијера у средини сезоне) – Слободна форма – 22:00

Петак, 28. јануар

АФТЕРПАРТИ - Аппле ТВ+ - 00:01 (Мистерија убиства)
ЛЕГЕНДА О ВОКС МАЦХИНА - Амазон - 00:01 (Анимација)
СВИ СМО МИ МРТВИ - Нетфлик - 3:01 (Драма)
АНГРИ БИРДС: ЛЕТО ЛУДОСТ - Нетфлик - 3:01 (Анимација)
ФЕРИА: НАЈТАМНИЈЕ СВЕТЛО - Нетфлик - 3:01 (драма)
ПОСТАЈЕМО РАДОЗНАТЉИВ СА ЏОНАТАНОМ ВАН НЕСОМ - Нетфлик - 3:01 (документарни)
У СА ХЛАДНОЋЕ - Нетфликс - 3:01 ујутру (трилер)
ОРБИТАЛНА ДЕЦА - Нетфликс - 3:01 (аниме)
ЖЕНА У КУЋИ ПРЕКО УЛИЦЕ ОД ДЕВОЈКЕ НА ПРОЗОР - Нетфлик - 3:01 (Драма)
ЏАНЕТ ЏЕКСОН - А&Е - 20 часова (документарни филмови)
МИ КИЛЛЕР БОДИ СА К. МИЦХЕЛЛЕ - Лифетиме - 10 п.м. (стварност)

Субота, 29. јануар

ГРЕАТ ЦХОЦОЛАТЕ СХОВДОВН - Тхе ЦВ - 20:00. (Такмичење у кувању)
МИЛЛИОН ДОЛЛАР ХУСТЛЕ - Лифетиме - 10 п.м. (стварност)

недеља, 30. јануар

МОНАРХ - Лисица - 22 ч. (драма)
ТРЕБА ДА ПРИЧАМО О КОЗБИЈУ - Сховтиме - 22:00. (документарни филмови)

понедељак, 31. јануар

ОДРАСЛИ УСВАЈАЊЕ ОДРАСЛИХ - А&Е - 22:00. (стварност)

Премијере у фебруару 2022

  блатњави и крвави Дерил на ходајућим мртвацима

(Кредит слике: АМЦ)

Једна од највећих премијера у фебруару 2022. била је премијера усред сезоне последње сезоне Тхе Валкинг Деад , који ће завршити свој монументални низ по завршетку 11. сезоне. Поврх тога, Закон и ред вратио се за своју 21. сезону, прву откако је криминалистичка драма завршила своју првобитну 20-сезону у мају 2010, па се припремите за неке нове . Други месец у години такође је био веома очекиван Пам и Томми у којима глуме Лили Џејмс и Себастијан Стен као култни пар.

уторак, 1. фебруар

Габби'с Доллхоусе Сеасон 4 - Нетфлик - 3:01 ам
Ваша пажња, 2. сезона – Хулу – 00:01
Раисинг Дион, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ам
Праве домаћице из Њу Џерсија 12. сезона - Браво - 20:00
Тхе Ресидент, 5. сезона (премијера усред сезоне) - Фокс - 20:00
ПРАВИ ПРЉАВИ ПЛЕС - Фокс - 21 час. (Конкуренција)

среда, 2. фебруар

ПАМ И ТОМИ - Хулу - 00:01 (Докудрама)
Дарк Десире, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ам
Велики брат славних, сезона 3 - ЦБС - 20:00
Соутх Парк, 25. сезона – Цомеди Централ – 20:00
Истините приче о састанцима, сезона 3 - Фусе - 22:00

четвртак, 3. фебруар

Доубле Цросс, сезона 3 - Аллблк - 3:01 ам
Драгонс Ресцуе Ридерс: Хероес оф тхе Ски, сезона 2 - Паун - 3:01
ПРОНАЛАЖЕЊЕ ОЛА - Нетфлик - 3:01 (драма)
Кид Цосмиц сезона 3 - 03:01
МУРДЕРВИЛЛЕ - Нетфлик - 3:01 ам (Импровизационо мистериозно убиство комедија)
НОВА ЗЛАТНА МУНТА - Сунданце Нов - 3:01 (Драма)
Раисед Би Волвес, сезона 2 - ХБО Мак - 3:01 ам
Моје тело убице са К. Мишел (премијера у термину) - Живот - 21:00
УНИТЕД ВЕ ДРИВЕ - ФИИ - 10 п.м. (стварност)

петак, 4. фебруар

ПАТ УТОРАК - Амазон - 00:01 (Реалити)
РЕАЦХЕР – Амазон – 00:01 (акциони трилер)
СУМЊА - Аппле ТВ+ - 00:01 (Драма)
(Ре)мотел 2. сезона - Дисцовеи+ - 3:01
Сто за магнолије са Џоаном Гејнс, 5. сезона – Дисцовери+ – 3:01 ујутру
Слатке магнолије, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ујутру
Тхе Вронг Хигх Сцхоол Свеетхеарт (ТВ филм) - ЛМН - 20:00

Субота, 5. фебруар

МАРИ ЈЕ ЛАКО - Храна - 12 часова. (стварност)
Неудата црна жена (ТВ филм) - доживотно - 20:00

недеља, 6. фебруар

СХЕНМУЕ ТХЕ АНИМАТИОН - Пливање за одрасле - 00:30 (анимација за одрасле)
ПОВЕР БООК ИВ: СИЛА - Старз - 21 час. (драма)

понедељак, 7. фебруар

Агатха Раисин, сезона 4 - Ацорн ТВ - 03:01
АНЂЕЛА БЛЕК - Спектар - 3:01 (драма)
Друштвено друштво - Аллблк - 03:01
ХИЉАДУ ГОДИНА РОПСТВА - НЕИСПРИЧАНА ПРИЧА - Смитсонијан - 20 часова. (документарни филмови)
1000-ЛБ НАЈБОЉИ ПРИЈАТЕЉИ - ТЛЦ - 22:00 (стварност)

уторак, 8. фебруар

ЉУБАВ ЈЕ СЛЕПА ЈАПАН - Нетфлик - 3:01 (Реалити)
Опасност! Државно првенство колеџа - АБЦ - 20:00

среда, 9. фебруар

ТХЕ БИГ СХОТ ГАМЕ СХОВ - Нетфлик - 3:01 (Гаме ​​Схов)
Цатцхинг Киллерс, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ам
Разочарење, сезона 4 - Нетфлик - 3:01 ам
ДОЗВОЉЕНЕ САМО ШАЛЕ - Нетфлик - 3:01 (комедија)
ПЕКАРА АЛИСИНЕ ЗЕМЉЕ ЧУДА - Дизни млађи - 10:30 (кување)
Марвел Студиос: Састављени - Стварање Хавкеие-а - Дизни+ - 3:01 (Документарни филм)

четвртак, 10. фебруар

О СИНОЋИ - ХБО Мак - 3:01 ујутру (Гаме ​​Схов)
ДЕВОЈКА ПРЕ (Ограничена серија) - 3:01 (Драма)
Одо, 2. сезона - ХБО Мак - 3:01
ПРАВИ МУЖЕВИ ХОЛИВУДА: ВИШЕ КЕВИНА, ВИШЕ ПРОБЛЕМА - БЕТ+ - 3:01 (Комедија)
Звездане стазе: Сезона 4 открића (премијера усред сезоне) - Парамоунт+ - 3:01
ДОК НАС ЖИВОТ НЕ РАДЕЛИ - Нетфликс - 3:01 (драма)
Брингинг Уп Батес 11. сезона - УПтв - 21:00

Петак, 11. фебруар

Доллфаце сезона 2 - Хулу - 00:01
ИЗМИШЉАЈУЋИ АНУ - Нетфлик - 3:01 (драма)
Фирст Тиме Фикер, сезона 3 – Дисцовери+ – 3:01 ам
Љубав је слепа, 2. сезона - Нетфликс - 3:01 ујутру
Тои Бои, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ам
СВЕ ЋЕ БИТИ БЕЛО - Време емисије - 20 часова. (документарни филмови)

Субота, 12. фебруар

ПРЕДВИЂАЊЕ ЉУБАВИ И ВРЕМЕНА - Нетфликс - 3:01 (драма)
ПРОФИЛИРАН: ЧОВЕК ЗАДЊА - Дисцовери+ - 3:01 (документарни)
ДВАДЕСЕТ ПЕТ ДВАДЕСЕТ ЈЕДАН - Нетфлик - 3:01 (драма)
Биг Цити Греенс, сезона 3 - Дизни - 9:00
АТТЕНБОРОУ ГЛОБАЛНА АВАНТУРА - ББЦ Америка - 20:00. (документарни филмови)
Лине Систерс (ТВ филм) - Лифетиме - 20:00

недеља, 13. фебруар

БЕЛ-АИР - ХБО Мак - 3:01 (комедија)
Тхе Валкинг Деад Сеасон 11 (премијера у средини сезоне) - АМЦ+ - 3:01 ам
Повер Боок ИВ: Форце (премијера у временском термину) - Старз - 20:00

понедељак, 14. фебруар

АФТЕРСТАТЕ - Ацорн ТВ - 3:01 (драма)
ПРЕДАЊЕ: ПРИЧА О ЉУБАВИ И ЖЕЉИ - Нетфлик - 3:01 (документарни)
ФИСХБОВЛ ВИВЕС - Нетфлик - 3:01 (драма)
Стање Уније, 2. сезона – Сунданце Нов – 3:01 ујутро
Стање Уније, 2. сезона - Сунданце - 22:00.

уторак, 15. фебруар

ЛУДА НЕ УМЕ ДА КУВА - Дисцовери+ - 3:01 (кување)

Среда, 16. фебруар

ЈЕНН-ИУХС - Нетфлик - 3:01 (Реалити)
ТАЈНЕ ЛЕТА - Нетфлик - 3:01 (драма)
Замени емисију 2. сезона – Нетфликс – 3:01 ујутру
Марвел Студиос: Састављени – Стварање вечних – Дизни+ – 3:01 (Документарни филм)
Др Пимпл Попер, 7. сезона – ТЛЦ – 21:00
ЗАГЛАВЉЕН - ТЛЦ - 22:00 (стварност)

четвртак, 17. фебруар

Тролови: Троллстопиа, сезона 6 - Хулу - 00:01
БИГ НАТЕ - Парамоунт+ - 3:01 (дечја анимација)
Тролови: Троллстопиа, сезона 6 - Паун - 3:01 ам
Иабба Дабба Диносаурс, сезона 2 - ХБО Мак - 3:01 ам
Млади Валандер, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ујутру

Петак, 18. фебруар

ЛИНЦОЛНОВА ДИЛЕМА - Аппле ТВ+ - 00:01 (документарни филмови)
ЛОЛ: ПОСЛЕДЊА КАНАДА - Амазон - 00:01 (Комедија)
- Амазон - 00:01
СЕВЕРАНЦЕ - Аппле ТВ+ - 00:01 (трилер)
ЦУПХЕАД СХОВ - Нетфлик - 3:01 (Анимација)
Изванредне приче иза свакодневних ствари, сезона 3 – Дисцовери+ – 3:01
ДИВНА ЗИМА МИКИ МАУСА - Дизни+ - 03:01 (дечја анимација)

Субота, 19. фебруар

Ухваћен у својој мрежи (ТВ филм) - Лифетиме - 20:00

Недеља, 20. фебруар

Киллинг Еве, сезона 4 - АМЦ+ - 3:01 ам
АБРАХАМ ЛИНКОЛН: РАИЛСПЛИТТЕР - Историја - 20 часова.
Једрилица на палуби, сезона 3 - Браво
ЛБЈ: ТРЈУМФ И ТРАГЕДИЈА - ЦНН - 21 час. (документарни филмови)
Тхе Валкинг Деад Сеасон 11 (премијера у средини сезоне) - АМЦ - 21:00
ОД - Епикс - 22 ч. (драма)
Талкинг Деад, сезона 10 (премијера усред сезоне) - АМЦ - 22:00
БИО САМ ТАМО - Историја - 22.30. (документарни филмови)
Прошле недеље вечерас са Џоном Оливером, сезона 9 - ХБО - 23:00

понедељак, 21. фебруар

ОСУДА: СЛУЧАЈ СТЕПХЕН ЛАВРЕНЦЕ - Жир - 3:01 (Драма)
100 Даи Дреам Хоме, сезона 3 - ХГТВ - 20:00
Алл Америцан Сеасон 4 (премијера у средини сезоне) - Тхе ЦВ - 20:00
АМЕРИКА ИМА ТАЛЕНТ: ЕКСТРЕМНО - НБЦ - 20:00 (Певачко такмичење)
- Тхе ЦВ - 21:00 (драма)
ЗАВРШНИЦА - НБЦ - 22:00 (драма)
Био сам тамо (премијера у термину) - Историја - 22:30

уторак, 22. фебруар

ТРКА: БУББА ВАЛЛАЦЕ - Нетфлик - 3:01 (документарни)
Доубле Довн Витх Тхе Деррицос, сезона 3 - ТЛЦ - 22:00
БЕЗ ПОВЛАКА: БУСИНЕСС БООТЦАМП - ЦНБЦ - 22:00. (стварност)

Среда, 23. фебруар

ПОНОСНА ПОРОДИЦА: ГЛАСНИЈЕ И ПОНОСНИЈЕ - Диснеи+ - 3:01 (дечја анимација)
Милион малих ствари, сезона 4 (премијера у средини сезоне) - АБЦ - 22:00
Снежне падавине 5. сезона - ФКС - 22:00

четвртак, 24. фебруар

Закон и ред 21. сезона - НБЦ - 20:00
Станица 19, сезона 5 (премијера усред сезоне) - АБЦ - 20:00
Греи'с Анатоми Сезона 18 (премијера у средини сезоне) - АБЦ - 21:00
Легациес, сезона 4 (премијера у средини сезоне) - Тхе ЦВ - 21:00
Велико небо, 2. сезона (премијера усред сезоне) - АБЦ - 22:00

Петак, 25. фебруар

НАЗАД НА 15 - Нетфлик - 3:01 (комедија)
ВИКИНГС: ВАЛХАЛА - Нетфлик - 3:01 ујутру (периодска драма)
Ван Го, 2. сезона – Дисцовери+ – 3:01
Урамила моја сестра (ТВ филм) - ЛМН - 20:00
Шоу Амбер Руфин, 2. сезона (премијера усред сезоне) - Паун - 21:00

Субота, 26. фебруар

Мардокове мистерије 15. сезона - Овације - 19 часова
Девојка у шупи: Киднаповање Еби Ернандез  (ТВ филм) – Живот – 20:00

Недеља, 27. фебруар

Амерички идол 5. сезона – АБЦ – 20:00
Киллинг Еве, сезона 4 - ББЦ Америка - 20:00
Турнир шампиона 3. сезона – Храна – 20 часова.
Храна која је изградила Америку 3. сезона - Историја - 21:00
АДАМ ЈЕДЕ 80-ТЕ - Историја - 22:00. (стварност)
СУПЕР ПУМПЕД: БИТКА ЗА УБЕР - Сховтиме - 22:00 (докудрама)

понедељак, 28. фебруар

Пролећно првенство у печењу, 8. сезона – Храна – 20 часова.
Највеће мистерије историје 3. сезона – Историја – 21:00
Роцк Тхе Блоцк, сезона 3 - ХГТВ - 21:00
Боље ствари, сезона 5 - ФКС - 22:00
Добар доктор, 5. сезона (премијера усред сезоне) - АБЦ - 22:00

Премијере у марту 2022

  Оутландер сезона 6 Џејми и Клер

(Кредит слике: Старз)

У марту 2022. дошло је до дуго очекиваног повратка Оутландер , који је дебитовао на Старзу своју шесту сезону.

уторак, 1. март

ЧУВАРИ ПРАВДЕ - Нетфликс - 3:01 (Драма)
НАЈГОРИ ЦИМЕР ИКАД - Нетфлик - 3:01 ујутро (документарни филмови)
ПРИЧА ЛЕРИ ДЕЈВИДА - ХБО - 21:00 (документарни филмови)

среда, 2. март

САВАГЕ РХИТХМ - Нетфлик - 3:01 (драма)
Цоурт Цам сезона 4 (премијера у средини сезоне) - А&Е - 21:00
Суседски ратови, 2. сезона – А&Е – 22:00

четвртак, 3. март

ОТПАДА - Хулу - 00:01 (драма)
Проблем са Џоном Стјуартом (премијера усред сезоне) – Аппле ТВ+ – 00:01
Хе-Ман и господари универзума, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ам
Мала Елен, 2. сезона - ХБО Мак - 3:01 ујутру
ПОНОЋ У ПАЛАТИ ПЕРА - Нетфлик - 3:01 (Драма)
НАША ЗАСТАВА ЗНАЧИ СМРТ - ХБО Мак - 3:01 (Комедија)
Паришка агенција: Ексклузивне некретнине, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ујутро
Повер Рангерс Дино Фури, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ам
ЈОЕ ВС. ЦАРОЛ - Пеацоцк - 3:01 (Правинска криминалистичка драма)
ТУРИСТА - ХБО Макс - 3:01 (Драма)
Звездане стазе: Пикард, сезона 2 - Парамоунт+ - 3:01
Сахрањен у дворишту, сезона 4 (премијера усред сезоне) - Кисеоник - 20:00
Најбољи кувар 19. сезона - Браво - 20:00
Тајне у леду 3. сезона - Наука - 21 час.
ДИЦКТОВН - ФКСКС - 22:00 (комедија)

петак, 4. март

ДЕЧАЦИ ПРЕДСТАВЉАЈУ: ДИАБОЛИЦАЛ - Амазон - 00:01 (Стрип Акција)
БУГ ОУТ - ИМДб ТВ - 00:01 (документарни филмови)
Централ Парк, сезона 2 – Аппле ТВ+ – 00:01
Поштовани... 2. сезона - Аппле ТВ+ - 00:01
Уметност у цвету, 2. сезона – Дисцовери+ – 3:01
ЛАЖИ И ПРЕВАРА - Нетфлик - 3:01 ујутру. (Трилер)
ЗАБАВЉИВАЊЕ - Нетфликс - 3:01 (Реалити)
КОМАДИЋИ ЊЕ - Нетфлик - 3:01 (трилер)
Неочекивани убица, сезона 3 - Кисеоник - 20:00
Љубав после закључавања, сезона 4 - МИ - 21:00

Субота, 5. март

Зомбие Хоусе Флиппинг сезона 4 - А&Е - 11:00
Украдени од оца (ТВ филм) - Живот - 20:00

недеља, 6. март

Тхе Цирцус сезона 8 - шоу - 20:00
НЕКО КОГА СУ ПОЗНАЛИ... СА ТАМРОН ХАЛОМ - Цоурт ТВ - 20 ч. (документарни филмови)
ДВОРСТВО - НБЦ - 20:00 (Емисија за упознавање)
Оутландер сезона 6 - Старз - 21:00
Најслабија карика, 2. сезона – НБЦ – 21:00
Вхен Цаллс тхе Хеарт, сезона 9 - Халлмарк - 21:00
ВРЕМЕ ПОБЕДЕ - ХБО - 21:00 (драма)
СХИНИНГ ВАЛЕ - Старз - 22:00 (комедија)
Трансплант, сезона 2 - НБЦ - 22:00
Неочекивана сезона 5 - ТЛЦ - 22:00
СХИНИНГ ВАЛЕ - Старз - 22:21 (комедија)

понедељак, 7. март

ДЕТЕКТИВ ЧЕЛСИ - Ацорн ТВ - 3:01 (Драма)

уторак, 8. март

Астролошки водич за сломљена срца, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ујутро
Чип и кромпир, сезона 3 - Нетфлик - 3:01
ПОСЛЕДЊА СТАНИЦА - Нетфлик - 3:01 (комедија)
НАСЛЕЂЕ: У СЕНЦИ ВЕЛИЧИНЕ - Дисцовери+ - 3:01 (Реалити)
САВРШЕНИ СВЕТ: СМРТНА ИГРА - Паун - 3:01 (документарни)
Теен Мом 2 Сезона 11 - МТВ - 20:00
МЈЕСТО ЗЛОЧИНА ПОВЈЕРЉИВО - ИД - 21 ч. (стварност)
Стораге Варс, сезона 14 – А&Е – 21:00
ДИНАСТИЈА ДЕЕП ФРИЕД - А&Е - 22:00. (стварност)
БЕЗ ПОВЛАКА: БУСИНЕСС БООТЦАМП - ЦНБЦ - 22:00. (стварност)
СТВАР О ПАМ - НБЦ - 22:00. (Криминалистичка драма)

среда, 9. март

ДНЕВНИЦИ ЕНДИЈА ВОРХОЛА - Нетфликс - 3:01 (документарни филмови)
БИРОН БАЕС - Нетфлик - 3:01 ујутро (Реалити)
КУЕЕР ЕИЕ ГЕРМАНИ - Нетфлик - 3:01 (Реалити)
Последње краљевство, сезона 5 - Нетфликс - 3:01 ујутру
ВИКЕНД ПОРОДИЦА - Диснеи+ - 3:01 (комедија)
Тхе Фласх сезона 8 (премијера у средини сезоне) - Тхе ЦВ - 20:00
Маскирани певач, 7. сезона – Лисица – 20:00
Сурвивор, сезона 42 (двочасовна премијера) - ЦБС - 20:00
ДОМИНО МАСТЕРС – Лисица – 21 час. (Ријалити такмичење)
Блацк Филес декласификована сезона 2 - Наука - 21:00
Кунг Фу сезона 2 - Тхе ЦВ - 21:00.
ДОМИНО МАСТЕРС – Лисица – 21 час. (Конкуренција)
Гоод Троубле, 4. сезона – Слободна форма – 22:00
Знаци психопате, сезона 3 (премијера усред сезоне) - ИД - 22:00

четвртак, 10. март

БУСТ ДОВН - Пеацоцк - 3:01 (комедија)
Гхост Адвентурес, 25. сезона (пролећна премијера) - 3:01 ујутру
Карма'с Ворлд, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ам
КОТАРО ЖИВИ САМ - Нетфлик - 3:01 (Аниме)
ЉУБАВ, ЖИВОТ И СВЕ ИЗМЕЂУ - Нетфлик - 3:01 (Драма)
Немилосрдна сезона 3 - БЕТ+ - 03:01
ТА ПРЉАВА ЦРНА ТОРБА - АМЦ+ - 3:01 (Драма)
ТЕОДОЗИЈА - ХБО Макс - 3:01 (комедија)
ФИКС МИ ФЛИП - ХГТВ - 21:00 (стварност)
Сиеста Кеи, сезона 4 (премијера средином сезоне) - МТВ - 21:00
Ноћна стража, сезона 6 - А&Е - 22:00

петак, 11. март

Формула 1: Вожња до преживљавања, сезона 4 - Нетфлик - 3:01 ујутро
ЖИВОТ ПОСЛЕ СМРТИ СА ТАЈЛЕРОМ ХЕНРИМ - Нетфликс - 3:01 ујутру (Реалити)
БИЛО ЈЕДНОМ... СРЕЋНО НИКАД НАКОН - Нетфлик - 3:01 (мјузикл)
ПОСЛЕДЊИ ДАНИ ПТОЛЕМЕЈА ГРЕЈА - Аппле ТВ+ - 00:01 (Драма)
Отпремите сезону 2 – Амазон – 00:01
Чаробна сезона 4 - Тхе ЦВ - 20:00
Тхе Лоуд Хоусе, сезона 6 - Ник - 20:00
Гавранов дом, сезона 5 - Дизни - 20:00
Династи Сеасон 5 (премијера у средини сезоне) - Тхе ЦВ - 21:00
ТЕРОР ГРАДА ДУХОВА - Путовање - 22 ч.

Субота, 12. март

ГРАДИТЕ ДАЉЕ - ХГТВ - 18:00 (стварност)
МАСХ-УП НАШ ДОМ - ХГТВ - 20 часова. (стварност)
Окрутна инструкција (ТВ филм) - Живот - 20:00
Феелинг Буттерфлиес (ТВ филм) - Халлмарк - 20:00

недеља, 13. март

Стенли Тучи: У потрази за Италијом, 2. сезона - ЦНН - 21:00
Најслабија карика, 2. сезона – НБЦ – 21:00
НОМАД СА КАРЛТОНОМ МЕКОЈОМ - ЦНН - 22:00. (документарни филмови)
ТЕОРИЈА ИГРЕ СА БОМАНИ ЏОНСОМ - ХБО - 23:30. (стварност)

понедељак, 14. март

МОТО ГП: НЕОГРАНИЧЕН - Амазон - 00:01 (Реалити)
ТХЕ ЈУЛИА ЦХИЛД ЦХАЛЛЕНГЕ - Храна - 21 час. (Конкуренција)
ТАЈНЕ УБИСТВА ЧИПЕНДАЛЕСА - А&Е - 22:00. (документарни филмови)

уторак, 15. март

ТЕАМ ЗЕНКО ГО - Нетфлик - 03:01 (Аниме)
Млади рок, 2. сезона – НБЦ – 20:00
Господин. Градоначелник, 2. сезона - НБЦ - 20:30
ФИКСЕР ТО ФАБУЛОУС - ХГТВ - 21:00 (стварност)
ПХОЕНИКС РИСИНГ - ХБО - 21:00 (документарни филмови)

Среда, 16. март

ПЕДАЛОМ ДО МЕТАЛА - Нетфлик - 3:01 ујутру (драма)
ЛОШ ВЕГАН: СЛАВА, ПРЕВАРА, БЕГУНЦИ - Нетфлик - 3:01 (документарни)
ХЕИ$Т: ВЕЛИКА ПЉАЧКА БРАЗИЛСКЕ ЦЕНТРАЛНЕ БАНКЕ - Нетфлик - 3:01 (документарни)
БЕИОНД ТХЕ ЕДГЕ - ЦБС - 21:00 (Конкуренција)
Острво искушења, 7. сезона – САД – 22:00

четвртак, 17. март

ИСПОД ПАЛУБЕ ДОЛЕ ИСПОД - Паун - 3:01 (Реалити)
Радознали Џорџ 15. сезона - Паун - 3:01 ујутру
ДМЗ - ХБО Мак - 3:01 ујутру. (драма)
Јеллистоне сезона 2 - ХБО Мак - 3:01 ујутру
Милленниалс сезона 2 - ХБО Мак - 3:01
МИНКС - ХБО Мак - 3:01 (драма)
ТЛО - Нетфликс - 3:01 (драма)
Мастерцхеф Јуниор Сеасон 8 - Фок - 20:00
ДОБРО ДОШЛИ У СТАН - Фокс - 21:30. (документарни филмови)
МИЛЛИОН ДОЛЛАР ХУСТЛЕ - Лифетиме - 22:03 (стварност)

Петак, 18. март

ЛИФЕ & БЕТХ - Хулу - 00:01 (комедија)
АЛЕССАНДРО КАТЕЛАН: ЈЕДНО ЈЕДНО ЈЕДНОСТАВНО ПИТАЊЕ - Нетфлик - 3:01 ујутру
2. сезона животиња - Нетфликс - 3:01 ујутру
ЧУДОВИШТА КРАКОВА - Нетфликс - 3:01 ујутру
ВЕЧНО ЗБУЊЕНИ И ЖЕЉНИ ЉУБАВИ - Нетфликс - 3:01 ујутру.
ЉУДСКИ РЕСУРСИ - Нетфлик - 03:01
ДА ЛИ ЈЕ ТОРТА? - Нетфликс - 03:01
Осветли ноћ, 3. део - Нетфликс - 3:01 ујутру
СТАЊЕ – Нетфликс – 3:01 ујутру
Топ Бои, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ам
МЛАДИ, ПОЗНАТИ И АФРИЧАНЦИ - Нетфлик - 3:01 ујутру
СРЕЋАН - Аппле ТВ+ - 00:01 (Драма)
ЉУДСКИ РЕСУРСИ - Нетфлик - 3:01 (анимација за одрасле)
ВЛАД & НИКИ - ХБО Мак - 3:01 (Комедија)

Субота, 19. март

ОЖЕНИ СЕ САДА - СВОЈА - 21 час. (стварност)

недеља, 20. март

Позовите бабицу, сезона 11 - ПБС - 20:00
Ривердале, сезона 6 (премијера у средини сезоне) - Тхе ЦВ - 20:00
Сандитон сезона 2 - ПБС - 21:00
Бар Ресцуе сезона 8 (премијера у средини сезоне) - Парамоунт - 22:00
Експедиција Бигфут, 3. сезона – Путовања – 22:00

понедељак, 21. март

9-1-1 Сезона 5 (премијера усред сезоне) - Фокс - 20:00
ТАКМИЧЕЊЕ АМЕРИЧКЕ ПЕСМЕ - НБЦ - 20:00 (Певачко такмичење)
9-1-1: Усамљена звезда (премијера у термину) - Фокс - 21:00

уторак, 22. март

ПРИНЦИПИ ЗАДОВОЉСТВА - Нетфликс - 3:01 (документарни филмови)
среда, 23. март
Блоодс сезона 2 - Хулу - 00:01
ПАРАЛЕЛЕ - Диснеи+ - 3:01 (драма)

четвртак, 24. март

ХАЛО – Парамоунт+ – 3:01 (акција)
ХИЛЛСОНГ: МЕГАЦРКВА ИЗЛОЖЕНА - Дисцовери+ - 3:01 (документарни)
ЈЕДАН САВРШЕН СХОТ - ХБО Мак - 3:01 (документарни)
Старструцк сезона 2 - ХБО Мак - 3:01
Атланта, сезона 3 (премијера у две епизоде) - ФКС - 22:00

Петак, 25. март

ЛИЗЗО ПАЖИ СЕ НА ВЕЛИКЕ ДЕВОЈКЕ - Амазон - 00:01 (Реалити)
ПАЧИНКО - Аппле ТВ+ - 00:01 (драма)
Бриџертон, 2. сезона – Нетфликс – 3:01 ујутру
ТРАНСФОРМЕРС: БОТБОТИ - Нетфлик - 3:01 ујутру (Аниме)
Стави прстен на то, сезона 3 - СВОЈА - 21:00
Америчка правда, сезона 15 - А&Е - 22:00

Субота, 26. март

Тхе Цабинс, сезона 2 - Дисцовери+ - 03:01
БУДИТЕ МОЈ ГОСТ СА ИНА ГАРТЕНОМ - Храна - 12 ч. (стварност)
Изгубљене девојке (ТВ филм) - Живот - 20:00
Друга шанса за љубав (ТВ филм) - Халлмарк - 20:00

недеља, 27. март

Систер Витх А Сецрет (ТВ филм) - Лифетиме - 20:00

понедељак, 28. март

НОВА РИМСКА КУПА - Нетфлик - 15:01 (аниме)

уторак, 29. март

ДЕВОЈКА ИЗ ПЛАИНВИЛА - Хулу - 00:01 (Драма)
ЈОХННИ ХАЛЛИДАИ: БЕИОНД РОЦК - Нетфлик - 3:01 (Реалити)
Мигхти Екпресс, сезона 6 - Нетфлик - 03:01
Наме Тхат Туне, сезона 2 - Фокс 21:00

Среда, 30. март

МООН ВИТЕЗ – Диснеи+ – 3:01 (акција стрипова)
КРАЉИЦА ВЕРСАЈСКА ОПЕТ ВЛАДУЈЕ - Дисцовери+ - 3:01 (Ријалити)
Цоурт Цам сезона 5 - А&Е - 21:00
ЗАШТО САМ КУПАО ОВУ КУЋУ? - ХГТВ - 21 час. (стварност)

четвртак, 31. март

БРЕНЕ БРОВН: АТЛАС СРЦА - ХБО Мак - 3:01 (Реалити)
СУПЕР ПУПЗ - Нетфлик - 03:01 (Анимација)
ТХЕ ФАИРЛИ ОДДПАРЕНТС: ФАРИЛИ ОДДЕР - Парамоунт+ - 3:01 (Анимација)
ИЗУМИ КОЈИ СУ ПРОМЕНИЛИ ИСТОРИЈУ - Дисцовери+ - 3:01 (Документарни филмови)
ЈУЛИА - ХБО Мак - 3:01 (комедија)
Висхинг Сеасон 2 - Сунданце Нов - 3:01 ам
Марриаге Боот Цамп сезона 19 - ВЕ - 21:00
ПАЦОВ У КУХИЊИ - ТБС - 21 ч. (Конкуренција)
КАКО СЕ КОТАМО - ЦБС - 21:30. (комедија)

Премијере у априлу 2022

  Јон Бернтхал о Ве Овн Тхис Цити

(Кредит слике: ХБО)

У четвртом месецу 2022. године дошло је до дуго очекиваног повратка Бојте се ходајућих мртваца са седмом сезоном хорор драме АМЦ. Крајем априла коначно смо видели Парамоунт+ Понуда .

петак, 1. април

Интернат, сезона 2 - Амазон - 00:01
ЛОВЕ МЕ - Хулу - 00:01 (драма)
Луке Листингс Сиднеј, сезона 2 - Амазон - 00:01
ОДМЕТНИЦИ - Амазон - 00:01 (драма)
СПОРИ КОЊИ - Аппле ТВ+ - 00:01 (Драма)
Организујте се уз кућно уређивање - Нетфлик - 3:01
ИНФОРМАТОР - ХБО Макс - 3:01 (Драма)
ПОСЛЕДЊИ АУТОБУС - ХБО Мак - 3:01 (комедија)
ОДМРЗИВАЊЕ - ХБО Мак - 3:01 (драма)
СУТРА - Нетфлик - 3:01 ујутру. (драма)
ТРИВИА КУЕСТ - Нетфлик - 3:01 (интерактивни квиз)
Опасне методе (ТВ филм) - ЛМН - 20:00
Златна грозница, 2. сезона – Откриће – 21:00
Необјашњиво 3. сезона - Историја - 21:00

Субота, 2. април

КЛУБ УБИСТВА ФАЛЛЕН АНГЕЛС: ПРИЈАТЕЉИ ЗА УМИРАЊЕ - Доживотно - 20 часова. (драма)
Ознака убице, сезона 3 - Кисеоник - 20:00
Звезда залагаоница$ 19. сезона - Историја - 21:00
Фатал Фандом (ТВ филм) - Живот - 22:00
Непрактични џокери - ТБС/ТНТ/Тру ТВ - 23:00

недеља, 3. април

Тхе Фикерс, сезона 3 - БИУтв - 18:00
ЗАВРШНИ ТРЕНУЦИ - Кисеоник - 19 часова. (документарни филмови)
Саинтс & Синнер, 6. сезона – Боунце ТВ – 20:00

понедељак, 4. април

Мадагаскар: Мало дивље, 7. сезона - Хулу - 00:01
ХАРИ ВАЈЛД - Ацорн ТВ - 3:01 (драма)
Мадагаскар: Мала дивља сезона 7 - Паун - 3:01 ујутру
БЕЊАМИН ФРАНКЛИН - ПБС - 20 часова.
НЕВИДЉИВИ ПИЛОТ - ХБО - 21 час. (документарни филмови)
БЛАТО, ЗНОЈ И БРАДА: АЉАСКА – САД – 23 часа. (стварност)

уторак, 5. април

Тхе Цроодс: Породично стабло, сезона 2 - Хулу - 00:01.
Тхе Цроодс: Тхе Фамили Трее, сезона 2 - Пеацоцк - 3:01 ам.
ВЕЛИКИ РЕСТОРАН КЛАДА - Храна - 22:00. (стварност)

среда, 6. април

Тхе Харди Боис, сезона 2 - Хулу - 00:01
КЛУБ ЗЕЛЕНИХ МАЈКИ - Нетфлик - 3:01 (Драма)
ЏИМИ СЕВИЛ: БРИТАНСКА ХОРРОР ПРИЧА - Нетфликс - 3:01 (документарни)
ОБЕЛЕЖЕНО СРЦЕ - Нетфликс - 3:01 (драма)
УЛТИМАТУМ: ОЖЕНИТЕ СЕ ИЛИ КРЕНИ ДАЉЕ - Нетфлик - 3:01 ујутру (Реалити)
ДЕЛОВИ ТЕЛА - ТЛЦ - 22 ч. (стварност)

четвртак, 7. април

Затвори 3. сезона – ХБО Мак – 3:01 ујутру
Проклети филмови, 2. сезона – дрхтање – 3:01 ујутру
СЕНЗО: УБИСТВО ФУДБАЛНЕ ЗВЕЗДЕ - Нетфлик - 3:01 (документарни)
СЕРВИНГ ТХЕ ХАМПТОНС - Дисцовери+ - 3:01 (Реалити)
ТОКИО ВИЦЕ - ХБО Мак - 3:01 (драма)
Цхеф Боот Цамп сезона 2 - Храна - 22:00

петак, 8. април

ПИНЕЦОНЕ & ПОНИ - Аппле ТВ+ - 00:01 (дечја анимација)
Воке, 2. сезона – Хулу – 00:01
ПРЉАВЕ ЛИНИЈЕ - Нетфлик - 3:01 (драма)
Зелена јаја и шунка, 2. сезона – Нетфликс – 3:01 ујутру
иЦарли сезона 2 – Парамоунт+ – 3:01 ујутро
Затвори 3. сезона – ХБО Мак – 3:01 ујутру
Елитна сезона 5 - Нетфлик - 3:01
Тигар и зека, 2. сезона – Нетфликс – 3:01 ујутру
А Блацк Лади Скетцх Схов, сезона 3 - ХБО - 23:00

Субота, 9. април

МОЈЕ БИЉЕШКЕ О ОСЛОБОЂЕЊУ - Нетфлик - 3:01 (Драма)
НАШ БЛУЗ - Нетфликс - 3:01 (драма)
Сервисна радионица, сезона 5 – Откривање и+ – 03:01
Романса од белог краљевства (ТВ филм) - Живот - 20:00
ДА ЛИ БИ ВАС ЛАГАО? - Тхе ЦВ - 20:30. (комедија)
Мастерс оф Иллусион, сезона 8 - Тхе ЦВ - 21:00
Порталс То Телл 3. сезона - Путовања - 22:00

недеља, 10. април

61. УЛИЦА - АМЦ+ - 3:01 (Драма)
Недеља увече бејзбол сезона 33 - ЕСПН - 19:00
ГРАДЊА КОРЕНА - ХГТВ - 21 час. (стварност)
УЛИЦА 61. - АМЦ - 22 ч. (драма)
Евил Ливес Хере: Схадовс оф Деатх, сезона 3 - ИД - 22:00

понедељак, 11. април

Балтазар, сезона 4 - Ацорн ТВ - 3:01
ПЕЧИ ИЛИ ЛОМИ - Храна - 22:00. (стварност)
ПРАВИ ВЕРНИЦИ: ЈЕДАН УКУС - Вице - 22 ч. (документарни филмови)

среда, 13. април

ПОРОДИЧНИ ЗАКОН - Хулу - 00:01 (Драма)
Скоро срећна сезона 2 - Нетфликс - 3:01 ујутру
ВИСОКИ ДИЗАЈН – Дисцовери+ – 3:01 (Реалити)
ЛЕДЕНО ДОБА: СКРАТ ПРИЧЕ - Диснеи+ - 3:01 (Анимација)
НАШИ ВЕЛИКИ НАЦИОНАЛНИ ПАРКОВИ - Нетфлик - 03:01 (документарни филмови)
СВЕКРВА - Нетфликс - 3:01 (комедија)
МООНСХИНЕРС: АМЕРИЦАН СПИРИТ - Дисцовери - 20 ч. (стварност)

четвртак, 14. април

КАРДАШИЈАНИ - Хулу - 00:01 (Ријалити)
ГАРСИАС - ХБО Мак - 3:01 (комедија)
Тхе Греат Поттери Тхровдовн, сезона 5 - ХБО Мак - 3:01 ам
НИЈЕ ТАКО ЛЕПО - ХБО Макс - 3:01 ујутру (Реалити)
Ултраман, 2. сезона – Нетфликс – 3:01 ујутру

Петак, 15. април

Како преживети једну сезону 2 - Амазон - 00:01
ВАЊСКИ ДОМЕТ - Амазон - 00:01 (драма)
РОАР - Аппле ТВ+ - 00:01 (Антологијска серија)
АНАТОМИЈА СКАНДАЛА - Нетфлик - 3:01 (Драма)
РУЧНО РАЂЕНИ ХОТЕЛИ – Дисцовери+ – 3:01 (документарни филмови)
НАСЛЕДНИЦИ ЗЕМЉЕ - Нетфликс - 3:01 (Драма)
МАИ: МАЈЧИН РАНГЕ - Нетфлик - 3:01 (драма)
ПЛИВАЊЕ СА АЈКУЛАМА - Року - 3:01 (Драма)
ДОЂИТЕ ДА ПЛЕСИТЕ СА МНОМ - ЦБС - 20:00. (драма)
Киллер Десигн (ТВ филм) - ЛМН - 20:00

Субота, 16. април

Гнев: Прича о седам смртних грехова (ТВ филм) - Живот - 20:00
Љубав, поверљиво (ТВ филм) - Халлмарк - 20:00

недеља, 17. април

Бојте се ходајућих мртваца 7. сезона – АМЦ+ – 3:01 ујутру
90 дана  Вереник сезона 9 – 20:00
Бојте се ходајућих мртваца, сезона 7 - АМЦ - 21:00
ПРВА ДАМА - Време емисије - 21 час. (драма)

понедељак, 18. април

СКРИВЕНА ИМОВИНА -  Ацорн ТВ - 3:01 (драма)
Беттер Цалл Саул, сезона 6 (И део) - АМЦ - 21:00
Целебрити ИОУ, сезона 3 - ХГТВ - 21:00

уторак, 19. април

БАТТЛЕ КИТТИ - Нетфлик - 3:01 (дечја анимација)
ЈОРКШИРСКИ РИППЕР: ТАЈНА УБИСТВА -  Санданце Нов - 3:01 (Реалити) Најсмртоноснији улов, 18. сезона - Откриће - 20:00.
Маианс МЦ сезона 4 (двочасовна премијера) - ФКС - 22:00
Нови Амстердам, сезона 4 (премијера усред сезоне) - НБЦ - 22:01

среда, 20. април

Руска лутка, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ујутру
ИАКАМОЗ С-245 - Нетфлик - 03:01 (драма)
ТУМБЛЕВЕЕДС - Вице - 22 ч. (документарни филмови)

четвртак, 21. април

ЗАТОЧЕНА ПУБЛИКА - Хулу - 00:01. (стварност)
Стјуардеса, сезона 2 – ХБО Мак – 3:01
ОН ОЧЕКУЈЕ - Нетфлик - 3:01 (Драма)
Винди Цити Рехаб, сезона 3 - ХГТВ - 21:00

Петак, 22. април

Прилично тешки случајеви, 2. сезона – ИМДб ТВ – 00:01
ЗОВЕ МЕ МАГИЈА - Аппле ТВ+ - 00:01 (документарни филмови)
ВРЛО БРИТАНСКИ СКАНДАЛ - Амазон - 00:01 (драма) 7 ЛЕИНИХ ЖИВОТА - Нетфлик - 3:01 (драма)
БЛИППИ ЛЕАРНС - ХБО Мак - 3:01 (дечја)
БЛИППИ ПОСЕТЕ - ХБО Мак - 3:01 (дечја)
ХЕАРТСТОППЕР - Нетфлик - 3:01 (комедија)
Селлинг Сунсет Сеасон 5 - Нетфлик - 3:01 ам

Субота, 23. април

Похлепа: Прича о седам смртних грехова (ТВ филм) - Живот - 20:00
А Таил оф Лове: Спринг Инто Лове (ТВ филм) - Халлмарк - 20:00
Сестра са тајном (ТВ филм) - Живот - 22:00.

недеља, 24. април

Валерино кување код куће 13. сезона – Храна – 11:30
КРАЈНИ ГРАД ПРЕДСТАВЉАЈУ ЉУДИ - ХГТВ - 20 ч. (стварност)
Најгори кувари у Америци 24. сезона - Храна - 21:00
БИЛИ КИД - Епикс - 21 час. (драма)
ГАСЛИТ - Старз - 21 час. (Драма) Бери, 3. сезона - ХБО - 22:00
ЧОВЕК КОЈИ ЈЕ ПАО НА ЗЕМЉУ - Сховтиме - 22:00. (драма)
Секс и убиство, сезона 3 - ХЛН - 22:00
ИНСИДЕ ЕАТС ВИТХ РХЕТТ & ЛИНК - Храна - 22:30 (кување)
БЕБА - ХБО - 22:30 (комедија)

понедељак, 25. април

Тхе Тхрее Буси Дебрас, сезона 2 - 12:00 - Пливање за одрасле
ВЛАСНИМО ОВАЈ ГРАД - ХБО - 21:00. (драма)

Среда, 27. април

БУЛЛСХИТ ТХЕ ГАМЕСХОВ - Нетфлик - 3:01 ам (Гаме ​​Схов)
Коми не може да комуницира, 2. сезона – Нетфликс – 3:01 ујутру
СКЕТЦХБООК - Диснеи+ - 3:01 (документарни)
Тхе Сурвивор (ТВ филм) - ХБО - 20:00

Четвртак, 28. април ПОД НЕБЕСКИМ ЗАСТАВОМ - Хулу - 00:01 (Драма)
Маде Фор Лове, сезона 2 - ХБО Мак - 3:01 ам
ПОНУДА - Парамоунт+ - 3:01 (Драма)
ЗЕЦ САМУРАЈ: ХРОНИКЕ УСАГИ - Нетфлик - 3:01 (дечја анимација) Смотхер 2 сезона - Паун - 3:01 ујутру
ТЕН ПЕРЦЕНТ - Сунданце Нов - 3:01 (драма)

Петак, 29. април

СЈАЈНЕ ДЕВОЈКЕ - Аппле ТВ+ - 00:01 (Драма)
Поништена 2. сезона – Амазон – 00:01
Озарк, сезона 4, 2. део - Нетфлик - 3:01 ујутру
Последња вожња са Џоом Бобом Бригсом, сезона 4 - Језа - 21:00

Премијере у мају 2022

  Јуан Мекгрегор као Оби-Ван Кеноби

(Кредит слике: Луцасфилм)

У мају 2022. премијерно је приказана једна од најишчекиванијих Дизни+ серија када Оби-Ван Кеноби слеће на популарни сервис за стриминг. А онда је била названа мала представа Странгер Тхингс Сезона 4, том 1.

недеља, 1. мај

Данканвил, 3. сезона – Фокс – 19:30
Вице Сезона 3 - Време емисије - 20:00
ВОЛИМ ТО ЗА ВАС - Време емисије - 20:30. (комедија)
ДОБРО ДОШЛИ КУЋИ НИККИ ГЛАСЕР? - Е! - 22:00 (стварност)
Зиве, 2. сезона - Време емисије - 23:00

понедељак, 2. мај

ЛИЛ ЏОН ЖЕЛИ ДА РАДИ ШТА? - ХГТВ - 22:00 (стварност)

уторак, 3. мај

Холеи Молеи, сезона 4 - АБЦ - 20:00
Тхе Цхасе сезона 3 - АБЦ - 21:00
КОМ ВЕРУЈЕШ? - АБЦ - 22:00 (Телевизијска игра)
Тајна ранча Скинвалкер 3 сезона - Историја - 22:00

четвртак, 5. мај

КЛАРК - Нетфликс - 3:01 (драма)
Гирлс5Ева сезона 2 - Паун - 3:01 ам
ПЕНТАВЕРАТЕ - Нетфлик - 3:01 (комедија)
ЗВЕЗДАНЕ СТАЗЕ: ЧУДНИ НОВИ СВЕТОВИ – Парамоунт+ – 3:01 (научно-фантастична авантура)

петак, 6. мај

ВЕЛИКА КОНН - Аппле ТВ+ - 00:01 (документарни филмови)
БОСЦХ: НАСЛЕЂЕ - ИМДб ТВ - 00:01. (драма)
Техеран, 2. сезона – Аппле ТВ+ – 00:01
Тхе Вилдс сезона 2 - Амазон - 00:01

понедељак, 9. мај

ЦАНДИ - Хулу - 00:01 (Драма)
МЕХА ГРАДИТЕЉИ У УЛИЦИ СУЗАМ - Цртани филм - 07:00 (дечја анимација)
Узгајивачи, 3. сезона - ФКС - 22:00

среда, 11. мај

Изазов: 3. сезона свих звезда – Парамоунт+ – 3:01

четвртак, 12. мај

Хацкс сезона 2 - ХБО Мак - 3:01 ам

петак, 13. мај

ЕСЕКС ЗМИЈА - Аппле ТВ+ - 00:01 (Драма)

недеља, 15. мај

ЖЕНА ПУТНИКА У ВРЕМЕНУ - ХБО - 21 час. (драма)

среда, 18. мај

Па мислиш да можеш да плешеш 17. сезона - Фокс - 21:00

четвртак, 19. мај

АНЂЕЛИНА - Паун - 03:01 (драма)
БОСС БЕБА: ПОВРАТАК У КОЛЕЦИ - Нетфлик - 3:01 (дечја анимација)

петак, 20. мај

НОЋНО НЕБО - Аппле ТВ+ - 00:01 (драма)
САДА И ТАДА - Аппле ТВ+ - 12:01. (драма)

понедељак, 23. мај

НЕ ЗАБОРАВИТЕ ТЕКСТВО! - Лисица - 20 часова. (Телевизијска игра)
Беат Схазам Сеасон 5 - Фок - 21:00

уторак, 24. маја

СУПЕРНАТУРЕ РИЦКИ ГЕРВАИС-а – Нетфлик – 3:01 ујутро (документарни филмови)
Ио! МТВ Рапс - Парамоунт+ - 3:01 ам

среда, 25. мај

МастерЦхеф сезона 12 - Лисица - 20:00
ВЕЛИКА АМЕРИЧКА РАСПРОДАЈА СА МАРТХОМ СТЈУАРТ - АБЦ - 20:00 (стварност)
ИЗЛОЖБА АМЕРИЧКИХ ПАСА СПАСИЛАЦА (двочасовна премијера) - АБЦ - 21 час. (стварност)

петак, 27. мај

ОБИ-ВАН КЕНОБИ - Диснеи+ - 3:01 (научно-фантастична акција)
Странгер Тхингс, сезона 4 (И део) - Нетфлик - 3:01 ам

понедељак, 30. мај

ТЕОДОР РУЗВЕЛТ – Историја – 20 часова. (документарни филмови)

уторак, 31. мај

Лего Мастерс 3. сезона – Фокс – 20:00
Острво фантазије 2 сезона - Лисица - 21:00
БОБИ БРАУН: СВАКИ МАЛИ КОРАК - А&Е - 22:00. (стварност)

Премијере јуна 2022

  Хомеландер у Тхе Боис.

(Кредит слике: Амазон Приме)

Један од највећих нагласака ТВ програма за јун 2022. је дуго очекивана премијера Момци Сезона 3. Очекујте да чујете више о понудама раног лета у наредним недељама и месецима.

среда, 1. јун

ГЕНЕРАТИОН ДРАГ - Дисцовери+ - 3:01 (Реалити)
Оби-Ван Кеноби (премијера у временском термину) - Диснеи+ - 3:01 ујутру
Ко је убио Сару? 3. сезона - Нетфликс - 3:01 ујутру
ПРАВЕ ДОМАЋИЦЕ ДУБАЈА - Браво - 21 час. (стварност)
Сестре, сезона 4 - КЛАДЊА - 21:00

четвртак, 2. јун

Тхе Цроодс: Породично стабло, сезона 3 - Хулу - 00:01
Орвил, сезона 3 - Хулу - 00:01
ТХЕ БООК ОФ КУЕЕР - Дисцовери+ - 3:01 (документарни)
БОРГЕН - ПОВЕР & ГЛОРИ - Нетфлик - 3:01 (драма)
ОВО ЋЕ БОЛЕТИ - Сунданце Нов - 3:01 ујутру (драма)
Мајстори ватре 4. сезона – Кување – 21 час.
МИСТИК: СПОЉНИ - УПтв - 21:00 (комедија)

петак, 3. јун

Дечаци, сезона 3 - Амазон - 00:01
Физичка сезона 2 – Аппле ТВ+ – 00:01
Тхе Флоор Ис Лава, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ам
ТРИКСИЕ МОТЕЛ - Дисцовери+ - 3:01 (Реалити)
ЗЛОЦЦИ ОД ДОЛИНЕ ВИЈА - Дизни - 20 часова. (комедија)
ПЛАНЕРИ ВЕНЧАЊА - Уптв - 20 ч. (стварност)
ГУИ'С АЛЛ-АМЕРИЦАН РОАД ТРИП - Храна - 21:00 (стварност)
П-Валлеи, 2. сезона – Старз – 21:00
УЛТРА ВИОЛЕТ & БЛАЦК СЦОРПИОН - Диснеи - 21:00 (комедија)

Субота, 4. јун

ЖИВИ МАЊИ - А&Е - 12 часова. (стварност)
Скривени драгуљи (ТВ филм) - Ознака - 20:00

недеља, 5. јун

Битка на плажи, 2. сезона - ХГТВ - 21:00
Велика трка камиона за храну 15. сезона – Храна – 21:00
ВОТЕРГАТЕ: НАЦРТ СКАНДАЛА - ЦНН - 21:00 (документарни филмови)
Сезона 29. лов на повољне цене на плажи - ХГТВ - 22:31

понедељак, 6. јун

Акциони пакет, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ујутру
ФАЦЕ'С МУСИЦ ПАРТИ - Ник Јр. - 11:00 (дечја анимација)
Амерички нинџа ратник 14. сезона – НБЦ – 20:00
Тхе Фамили Цхантел, сезона 4 - ТЛЦ - 20:00
Розвел, Нови Мексико, сезона 4 - Тхе ЦВ - 20:00
#ТЕКСТМЕВХЕНИОУГЕТХОМЕ - Лифетиме - 21:00. (документарни филмови)
Америчко председништво са Билом Клинтоном (премијера у временском термину) - Историја - 21:00 (документарни филмови)
У мраку, сезона 4 - Тхе ЦВ - 21:00
Ирма Веп (ТВ филм) - ХБО - 21:00 (драма)
Тражим сестру жену, сезона 4 - ТЛЦ - 22:00
СПАВАЊЕ СА УБИЦОМ - Доживотно - 22:00. (документарни филмови)
Миз & Мрс. Сезона 3 - САД - 23:00

среда, 7. јун

ИИ-ГИ-ОХ! - Хулу - 00:01 (аниме)
ТО ЈЕ МОЈЕ ВРЕМЕ СА ДЕЈВИДОМ ЛЕТТЕРМАНОМ - Нетфликс - 3:01 ујутру (Реалити)
Алл Рисе сезона 3 – СВОЈЕ – 20:00
Боби Браун: Сваки мали корак (премијера у термину) - А&Е - 21:00
Од многих, једна сезона 2 - Голф - 21 час. (Докусерија)
Оригинс оф Хип Хоп (премијера у временском термину) - А&Е - 22:00

среда, 8. јун

БАБИ ФЕВЕР - Нетфлик - 3:01 (драма)
ДЕЛИЦИЕС ДЕСТИНИ - Диснеи+ - 3:01 (Драма)
ГЛАДНИ ОДГОВОРА - Дисцовери+ - 3:01 (Реалити)
ДРЖИ СЛАТКО: МОЛИТЕ СЕ И ПОСЛУШАЈТЕ - Нетфлик - 3:01 (документарни филмови)
ГОСПОЂА. МАРВЕЛ - Диснеи+ - 3:01 (акција стрипова)
Баргаин Блоцк сезона 2 - ХГТВ - 21:00

четвртак, 9. јун

БАЦКСтаге СА КАТХЕРИНЕ РИАН - Амазон - 00:01 (Реалити)
АМСТЕРДАМ - ХБО Мак - 3:01 (драма)
МОЈА ЋЕРКА СЕ ПРИДРУЖИЛА КУЛТУ - Дисцовери+ - 3:01 (документарни)
КУЕЕР АС ФОЛК - Пеацоцк - 3:01 ам. (драма)
РИТАМ + ФЛОВ ФРАНЦУСКА - Нетфлик - 3:01 (Реалити)
Брат воли Џуди, 2. сезона – МИ – 21:00

Петак, 10. јун

Фаирфак сезона 2 - Амазон - 00:01
Фор Алл Манкинд, сезона 3 – Аппле ТВ+ – 00:01
ЛОВЕ ЛИТТЛЕ ФАРМ - Аппле ТВ+ - 00:01 (Драма)
ПРВО УБИСТВО - Нетфлик - 3:01 ујутру (драма)
Љубав у рају, сезона 2 - Дисцовери+ - 3:01
Пеаки Блиндерс, сезона 6 - Нетфлик - 3:01 ам
Вереник 90 дана: ЉУБАВ У РАЈУ - Дисцовери+ - 3:01 (Реалити)
Бунк'д сезона 6 - Дизни - 19:30

Субота, 11. јун

Карипско лето (ТВ филм) - Халлмарк - 20:00
Прљава мала тајна (ТВ филм) - Лифетиме - 20:00

недеља, 12. јун

Наруто сезона 19 - Пливање за одрасле - 02:30
ТАМНИ ВЈЕТРОВ - АМЦ+ - 3:01 (Драма)
Зла сезона 3 - Парамоунт+ - 03:01
ПИЋА, ОПЛАДЕ И СЕКС КОЈИ ЈЕ ИЗГРАДИЛИ АМЕРИКУ - Историја - 20 часова. (документарни филмови)
ТАМНИ ВЕТРАРИ - АМЦ - 21 час. (драма)
ПОСТАНЕ ЕЛИЗАБЕТА - Старз - 21 час. (драма)

понедељак, 13. јун

Цхарлие'с Цолорформс Цити, сезона 5 - Нетфлик - 3:01 ам
Цхарлие'с Цолорформс Цити, сезона 6 - Нетфлик - 3:01 ам
КИРИ И ЛУ - Ник млађи - 18 часова (дечја анимација)
ВЕЛИКИ ПОВРАТАК СА МЕЛИСОМ МЕКАРТИ И ЏЕНОМ ПЕРУСИЦХ - ХГТВ - 21:00. (стварност)
Интервентна сезона 24 - А&Е - 21:00
ДИГИТАЛНА ЗАВИСНОСТ - А&Е - 22 ч. (стварност)
Бој се ближњег 8. сезона - ИД - 22:00

уторак, 14. јун

ДАТУМ: ПОСЛЕДЊИ ДАНИ - Паун - 3:01 (документарни филмови)
Тамна страна 90-их, 2. сезона - Вице - 21:00

Среда, 15. јун

ПОРОДИЧНО РЕБООТ - Диснеи+ - 3:01 (Реалити)
БОЖЈИ ОМИЉЕНИ ИДИОТ - Нетфлик - 3:01 (комедија)
ГВОЖЂЕНИ КУВАР: ПОТРАГА ЗА ГВОЖЂОМ ЛЕГЕНДОМ - Нетфлик - 3:01 (Кувачко такмичење)
МАЛДИВИ - Нетфлик - 3:01 АМ (драма)
ВЕБ ОФ МАКЕ БЕИЕВЕ: СМРТ, ЛАЖИ И ИНТЕРНЕТ - Нетфлик - 3:01
ДРАГИ ПОНИ: ЗАДРЖИТЕ ОВО ИЗМЕЂУ НАС - Фрееформ - 22:00. (стварност)

четвртак, 16. јун

Мартин: Реунион - БЕТ+ - 3:01 ам
ћорсокак: ПАРАНОРМАЛНИ ПАРК - Нетфлик - 3:01 (комедија)
Карма'с Ворлд Мусиц Видеос, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ам
Љубав и анархија, 2. сезона - Нетфликс - 3:01 ујутру
ИГРАЧИ - Парамоунт+ - 3:01 (комедија)
Рутхерфорд Фаллс, сезона 2 - Пеацоцк - 3:01 ам
Непрактични џокери 9. сезона (премијера у полусезони) - ТруТВ - 22:00
СТАРАЦ - ФКС - 22 ч. (драма)

Петак, 17. јун

БЕЗГРАНИЧНО - Амазон - 00:01 (Драма)
Кућна сезона 2 – Аппле ТВ+ – 00:01
ЈЕЗЕРО - Амазон - 00:01 (комедија)
ПАУЛ ПОГБА: ПОГМЕНТАР - Амазон - 00:01 ()
ЛЕТО КОЈЕ САМ СЕ ЛЕПА - Амазон - 00:01 (Драма)
Крисијев суд, сезона 2 - Року - 3:01 ујутру
Сто за магнолије са Џоаном Гејнс, сезона 6 – Дисцовери+ – 3:01 ујутру
Она, 2. сезона - Нетфликс - 3:01 ујутру
Тхе Вар Нект Доор Сеасон 2 - Нетфлик - 3:01 ам
Вхере Ве Цалл Хоме, сезона 2 – Дисцовери+ – 3:01
НЕ ПОЗНАЈЕШ МЕ - Нетфлик - 3:01 (Драма)
Златна грозница 5. сезона – Откриће – 20:00
Макинг Модерн витх Брооке и Брице, 2. сезона – Магнолија – 20:00

Субота, 18. јун

АЛХЕМИЈА ДУША - Нетфликс - 3:01 (драма)
СПРИГГАН - Нетфлик - 03:01 (комедија)
Суперстар Рацинг Екпериенце сезона 2 - ЦБС - 20:00

недеља, 19. јун

Естонија, 2. сезона – Дисцовери+ – 03:01
Млади Дилан, сезона 3 - Ник - 19:00
ХОТЕЛ ПОРТОФИНО - ПБС - 20 часова. (драма)
Животињско царство, сезона 6 - ТНТ - 21:00
Ендеавор 8. сезона - ПБС - 21:00
УБИСТВА МУРДО - ИД - 21:00 (документарни филмови)
ТУЧА НА ПЛАЖИ - Храна - 22:00. (Такмичење у кувању)
МАТХИС ФАМИЛИ МАТТЕРС - Е! - 22:00 (стварност)
ТУЧА НА ПЛАЖИ - Храна - 22:00. (Такмичење у кувању)
Волим маминог дечака, сезона 3 - ТЛЦ - 22:00
Флатбусх Прекршаји, 2. сезона – време емисије – 23:00
Бирдгирл, 2. сезона – Пливање за одрасле – 23:30

понедељак, 20. јун

Скривена сезона 3 - Ацорн ТВ - 03:01
ПРАЗНИК - Спектар - 03:01 (Драма)
РАЗУМ НА УБИСТВО - ХБО - 22:00 (документарни филмови)

уторак, 21. јун

БУДУЋНОСТ... - Нетфлик - 3:01 (Реалити)
ХИП ХОП МОЈА КУЋА - Парамоунт+ - 3:01 (Реалити)
Острво љубави, сезона 8 - Хулу - 3:01
Ницк Цаннон представља: ​​Вилд 'н Оут сезона 18 - ВХ1 - 20:00
Целебрити Гаме Фаце Сеасон 3 - Е! - 21 сат
Отаџбина 3. сезона – Слободна форма – 22:00
Приче, сезона 3 - КЛАЂЕЊЕ - 22:00
НЛО сведок, сезона 2 - Путовање - 22:00.

среда, 22. јун

СКРИВЕНИ ЖИВОТИ ЉУБИМАЦА - Нетфлик - 3:01 (Реалити)
ПЛАНИНА ПАХУЉИЦА - Нетфлик - 3:01 (Ријалити такмичење)
Тхе Умбрелла Ацадеми, сезона 3 - Нетфлик - 3:01 ам
ЕУРЕКА! - Дизни јуниор - 19 часова (дечја анимација)
Веллингтон Паранормал Сеасон 3 - Тхе ЦВ - 21:00
ПЛАНЕТА КАЛИФОРНИЈА - ПБС - 22:00 (документарни филмови)

четвртак, 23. јун

МЕДВЕД - Хулу - 00:01 (комедија)
ПРВИ РАЗРЕД - Нетфлик - 3:01 (Реалити)
ГОРДИТА ХРОНИКА - ХБО Мак - 3:01 (комедија)
Мала Елен, сезона 3 - ХБО Мак - 3:01 ујутру
МЕНУДО: ЗАУВИЈЕК МЛАД - ХБО Мак - 3:01 ујутро (документарни филмови)
КРАЉИЦА - Нетфликс - 3:01 (драма)
Тхе Реал Хоусевивес Ултимате Гирлс Трип Сезона 2 - Паун - 3:01 ам
Сплит, 3. сезона – Сунданце Нов – 3:01 ујутро
Террор Лаке Дриве сезона 2 - Аллблк - 3:01 ам
Џерси Шор породични одмор сезона 5 - МТВ - 20:00
БАКХЕД ШОР - МТВ - 21 час. (стварност)
Крисли најбоље зна, сезона 9 (летња премијера) - САД - 21:30
Јужни шарм 8. сезона – Браво – 21:00
ЖИВОТ ОСТИНА ДИЛОНА У ФАСТ ТРАЦИ - САД - 21:30. (стварност)

Петак, 24. јун

ЦХЛОЕ - Амазон - 00:01. (драма)
Цорнер Гас Аниматед Сеасон 4 - Фреевее - 00:01
ЛООТ - Аппле ТВ+ - 00:01 (комедија)
МОРМОНА НЕМА ВИШЕ - Хулу -12:01
ОНАЈ КОЈИ ЈЕ ПОБЕГАО - Амазон - 00:01 (документарни)
Ангри Бирдс: Летње лудило, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ам
ЧОВЕК ПРОТИВ ПЧЕЛЕ - Нетфлик - 3:01 (комедија)
ПЉАЧКА НОВЦА: КОРЕЈА - Нетфлик - 3:01 (драма)
ВЕЛИКИ АМЕРИЧКИ РЕЦЕПТ - ПБС - 21:00 (документарни филмови)
АМЕРИЧКЕ ХИМНЕ - ПБС - 22:00 (документарни филмови)

Субота, 25. јун

Тини Хоусе Натион, 2. сезона - А&Е - 11:00
ПРВА КРВ: АИЛЕЕН ВУОРНОС - А&Е - 21:00. (документарни филмови)
Паника 9-1-1 Сезона 3 - А&Е - 22:00

недеља, 26. јун

Тхе Цхи, 5. сезона – време емисије – 21:00
Вестворлд сезона 4 - ХБО - 21:00
КО ЈЕ ГИСЛЕН МАКСВЕЛ? - Старз - 21:00 (документарни филмови)

понедељак, 27. јун

ЦАФЕ МИНАМДАНГ - Нетфлик - 3:01 (драма)
ЦОЛЛЕГЕ ХИЛЛ: ЦЕЛЕБРИТИ ЕДИТИОН - БЕТ+ - 3:01 (Реалити)
СКРИВАЊЕ НА ЈАВНИМ ПОГЛЕДИМА - ПБС - 21 час. (документарни филмови)

уторак, 28. јун

Само убиства у згради, сезона 2 - Хулу - 00:01
Алл Рисе сезона 3 – СВОЈЕ – 20:00
Тинејџерка: Млада и трудна сезона 3 (летња премијера) - МТВ - 21:00

Среда, 29. јун

АЛЛ СТАР СХОРЕ - Парамоунт+ - 3:01 (Реалити)
БАИМАКС! – Диснеи+ – 3:01 (дечја анимација)
ВАНРЕДНИ Адвокат ВОО - Нетфлик - 3:01 (Драма)
ПИРАТСКО ЗЛАТО ОТРОВА АДАК - Нетфлик - 3:01 (Реалити)
Тхе Упсхавс, сезона 2, 1. део - Нетфлик - 3:01 ам
ПРАВО НА ВРЕЂУ: РЕВОЛУЦИЈА ЦРНЕ КОМЕДИЈЕ - А&Е - 21 час. (документарни филмови)
ВИШЕ СНАГЕ - Историја - 22.03 (документарни филмови)

четвртак, 30. јун

БАСТАРД!! - ХЕАВИ МЕТАЛ, ДАРК ФАНТАСИ - Нетфлик - 3:01 (Анимација)
Цоллеге Хилл: Целебрити Едитион (премијера термина) - БЕТ+ - 3:01 ам
Схаркдог сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ам
Клуб страхова 2. сезона – Путовања – 22:00.
ЈА ИЛИ ЈЕЛОВНИК - Храна - 22:00. (кување)

Премијере у јулу 2022

  Једанаест у подземном бункеру у Странгер Тхингс

(Кредит слике: Нетфлик)

Претплатници Нетфлик-а који жељно чекају да се друга половина 4. сезоне Странгер Тхингс-а испадне, неће морати да чекају толико времена јер ће се омиљени фанови вратити 1. јула, што ће започети велики месец за услуге стриминга.

петак, 1. јул

ЛИСТА ТЕРМИНАЛА - Амазон - 00:01 (трилер)
ЦАРЛ ВЕБЕР'С ТХЕ БЛАЦК ХАМПТОНС - БЕТ+ - 3:01 (Драма)
Странгер Тхингс сезона 4 (2. део) - Нетфлик - 3:01 ујутру

недеља, 3. јул

Хигх Стакес Покер сезона 3 - Вице - 12:00
Ловимо заједно, 2. сезона – време емисије – 19:30
Зло живи овде, сезона 12 - ИД - 22:00

понедељак, 4. јул

АМЕРИКА ПРЕЛЕПА - Диснеи+ - 3:01 (документарни филмови) Маци'с 4. јулски ватромет спектакуларан - НБЦ - 20:00

уторак, 5. јул

АМЕРИЦАН ОУТДООРС СА БАРАТУНДЕ ТХУРСТОН - ПБС - 21:00. (Документарни филмови) ВЕЛИКО МУСЛИМАНСКО АМЕРИЧКО ПУТОВАЊЕ - ПБС - 22:00 (документарни филмови)

среда, 6. јул

МАГГИЕ - Хулу - 00:01 (комедија)
Цонтрол З сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ујутро
КРАЉ СТОНКС - Нетфлик - 3:01 (документарни филмови)
УЈАК СА ДРУГОГ СВЕТА - Нетфликс - 3:01 ујутру (Аниме)
Велики брат 24. сезона – ЦБС – 20:00
Цранк Ианкерс, 7. сезона - Комедија - 20:00
ЗЕЛЕНА ПЛАНЕТА - ПБС - 20 часова. (документарни филмови)
Ожењен на први поглед, 15. сезона – доживотно – 20:00
Дешифроване мистерије, 2. сезона – Тхе ЦВ – 20:00
ИЗАЗОВ: САД - ЦБС - 21:00 (Конкуренција)
Експедиција са Стивом Бекшалом, 2. сезона – ПБС – 22:00
Вјенчани на први поглед: Афтерпарти сезона 2 – доживотно – 23:00

четвртак, 7. јул

Карма'с Ворлд, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ам
МООНХАВЕН - АМЦ+ - 3:01 (драма)
Притисните своју срећу, сезона 4 - АБЦ - 20:00
ВЕЛИКИ Д - ТБС - 21:00 (драма)
ГЕНЕРАЦИЈСКИ ЈАЗ - АБЦ - 21 час. (Квиз)
Гоод Троубле, сезона 4 (летња премијера) - Слободна форма - 22:00

Петак, 8. јул

БЛАЦК БИРД - Аппле ТВ+ - 00:01 (психолошки трилер)
ПАТКА И ГУСКА - Аппле ТВ+ - 00:01
БОО, БИТЦХ - Нетфлик - 3:01 (комедија)
Цапитани, сезона 2 - Нетфлик - 3:01
ЦОЊУУРИНГ КЕСХА - Дисцовери+ - 3:01 (Реалити)
КАКО ИЗГРАДИТИ СЕКС СОБУ - Нетфлик - 3:01 (Реалити)
НАЈДУЖА НОЋ - Нетфлик - 3:01 (Драма)
ТРИГГЕР ПОИНТ - Паун - 3:01 (драма)
У корак са Џонсима, сезона 2 – ЛМН – 20:00

Субота, 9. јул

ЦВЕЋЕ НА ТАВАРУ - НАСТАНАК - Доживотно - 20 ч. (драма)
Реци да хаљини 21. сезона – ТЛЦ – 20:00
УКРАДИ ОВУ КУЋУ - ХГТВ - 21 сат. (стварност)

недеља, 10. јул

Шта мислиш ко си ти? 11. сезона - НБЦ - 19 часова
Велики брат 24. сезона (премијера термина) - ЦБС - 20:00
Биографија ВВЕ Легендс, сезона 2 - А&Е - 20:00.
Породична свађа славних 8. сезона – АБЦ – 20:00
Како су то изградили? 2. сезона – Смитсонијан – 20 часова.
Џонсон, 2. сезона – Боунце ТВ – 20:00
ПОСЛЕДЊА СЛАМА - АБЦ - 21 час. (Телевизијска игра)
Грантчестер сезона 7 - ПБС - 21:00
Удата за медицину 9. сезона - Браво - 21 час.
ПАТАГОНИЈА - ЦНН - 21:00 (документарни филмови)
ЖЕНЕ КОЈЕ РОК - Епикс - 21 час. (документарни филмови)
Пирамида од 100.000 долара, сезона 6 - АБЦ - 22:00
Мост и тунел 2. сезона - Епикс - 22:00
Кобра, 2. сезона - ПБС - 22:00
ВРХОВНИ ТИМ - Време емисије - 22:00. (документарни филмови)
Унитед Схадес оф Америца, сезона 7 - ЦНН - 22:00
ВВЕ РИВАЛС - А&Е - 22:00 (документарни филмови)
ВВЕ СМАЦК ТАЛК - А&Е - 23:00 (Талк Схов)

понедељак, 11. јул

Туца & Бертие, сезона 3 - Пливање за одрасле - 12:00
Дани наших живота: Беионд Салем, сезона 2 - Паун - 3:01
Теам Зенко Го, сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ам
Момачка сезона 19 - АБЦ - 20:00
ББК УСА - Храна - 21:00 (кување)
Беттер Цалл Саул, сезона 6 (премијера усред сезоне) - АМЦ - 21:00
ТРАЖИ НА СЛАВУ - АБЦ - 22:00 (Телевизијска игра)
ПОВ сезона 35 - ПБС - 22:00

уторак, 12. јул

КАКО ДА ПРОМЕНИШ МИШЉЕЊЕ - Нетфлик - 3:01 (документарни филмови)
ОТКРИВЕНЕ ИКОНЕ - Вице - 22 ч.
Шта радимо у сенци, сезона 4 - ФКС - 22:00

Среда, 13. јул

Соларне супротности, сезона 3 - Хулу - 00:01
Биг Тимбер сезона 2 - Нетфлик - 3:01 ујутру
ЛОВИ КАО ПАК - Нетфлик - 3:01 (драма)
Синтонија, 3. сезона – Нетфликс – 3:01 ујутру
Соутх Парк: Стреаминг Варс, 2. део - Парамоунт+ - 3:01 ам
Велики брат 24. сезона (премијера термина) - ЦБС - 20:00
Изазов: САД (премијера термина) - ЦБС - 21:00
Др Пимпл Попер 8. сезона – ТЛЦ – 21:00
РЕХАБ ЗАВИСНИК ЈЕЗЕРА КУЋА СПАСАВАЊА - ХГТВ - 21 час. (стварност)
ЕВЕРИТХИНГ'С ТРАСХ - Фрееформ - 22:00.
ПЕТ МОМАКА НЕДЕЉНО - Живот - 22:03. (документарни филмови)

четвртак, 14. јул

ВИЦТОРИА'С СЕЦРЕТ: АНЂЕЛИ И ДЕМОНИ - Хулу - 12:01 (документарни)
Сви Тхе Куеен'с Мен сезона 2 - БЕТ+ - 3:01 ам
Фбои Исланд сезона 2 - ХБО Мак - 3:01 ујутру
Харт то Харт сезона 2 - Паун - 3:01 ујутру
КУНГ ФУ ПАНДА: ВИТЕЗ ЗМАЈА – Нетфлик – 3:01 (дечја анимација) РЕСИДЕНТ ЕВИЛ – Нетфлик – 3:01 (Хорор Акција)
Велики брат, 24. сезона (премијера термина) - ЦБС - 21:00
Топ Геар сезона 32 - ББЦ Америка - 22:00
101 МЕСТО ЗА ЖУРКУ ПРЕ ДА УМРЕТЕ - ТруТВ - 22:30. (стварност)

Петак, 15. јул

Џејмс Меј, сезона 2 – Амазон – 00:01
АЛБА - Нетфлик - 3:01 (драма) ЦОУНТРИ КУЕЕН - Нетфлик - 3:01 (драма) ФАРЗАР - Нетфлик - 3:01 (аниме)
МАМА, НЕ РАДИ ТО! - Нетфлик - 3:01 (комедија)
ПОНОВНИ БРАКОВИ И ЖЕЉЕ - Нетфлик - 3:01 (драма)
ЦМТ Цампфире Сессионс, 2. сезона – ЦМТ – 22:00

Субота, 16. јул

Божић логорске ватре: Божић у јулу (ТВ филм) - Ознака - 20:00

Недеља, 17. јул

Крв и благо, 2. сезона – Парамоунт+ – 3:01 ујутру
СториБотс: Смејте се, учите, певајте: Збирка 2: Научите да читате  - Нетфлик - 3:01
КОЛОСЕУМ – Историја – 21 час. (документарни филмови)
ЛУДО БОГАТИ ДРЕВНИЦИ ИСТОРИЈЕ - Историја - 22 ч. (документарни филмови)

понедељак, 18. јул

КАПЕТАН - ЕСПН - 22:00 (документарни филмови)
ПХРОГГИНГ: СКРИЈ СЕ У МОЈОЈ КУЋИ - Доживотно - 22:03 (документарни филмови)

уторак, 19. јул

Острво љубави, сезона 4 - Паун - 03:01

Среда, 20. јул

Лош егзорцист, сезона 1-2 - Нетфлик - 03:01
Виргин Ривер сезона 4 - Нетфлик - 03:01
Одрасла, 5. сезона – Слободна форма – 22:00

четвртак, 21. јул

Америчке хорор приче, сезона 2 - Хулу - 00:01
Јурассиц Ворлд: Цамп Цретацеоус Сезона 5 (Финал Сеасон) - Нетфлик - 3:01 ам
РАП СХИТ! - ХБО Мак - 3:01 (комедија)

Петак, 22. јул

НАЈБОЉА ФООТ ФОРВАРД - Аппле ТВ+ - 00:01 (комедија)
Проба 3. сезоне – Аппле ТВ+ – 00:01
Сецрет Целебрити Реноватион, 2. сезона - ЦБС - 20:00

Субота, 23. јул

Божић у земљи играчака (ТВ филм) - Халлмарк - 20:00
Црна љубав, сезона 6 - СВОЈЕ - 22:00

недеља, 24. јул

Скривач у кући (ТВ филм) - Живот - 20 часова.

понедељак, 25. јул

Габина кућа за лутке, сезона 5 - Нетфлик - 3:01 ујутро
БУГС БУННИ БУИЛДЕРС - Цартоон Нетворк - 8:00 (дечја анимација)

уторак, 26. јул

ДИ4РИЕС - Нетфлик - 3:01 (драма) Улична храна: САД - Нетфлик - 3:01 ујутру

Среда, 27. јул

Цар Мастерс: Руст то Рицхес, сезона 4 - Нетфлик - 3:01 ам
Дреам Хоме Макеовер, сезона 3 - Нетфлик - 3:01 ам
Средњошколски мјузикл: Мјузикл: Сезона 3, сезона 3 - Дизни+ - 3:01
Ребелде сезона 2 - Нетфлик - 03:01
СВЕТЛО И МАГИЈА - Диснеи+ - 3:01 (документарни филмови)

четвртак, 28. јул

ДРУГО ЈА - Нетфлик - 3:01 (драма)
Царл Вебер'с Тхе Фамили Бусинесс Сеасон 4 - БЕТ+ - 3:01 ам
НАСТАВИ ДА ДИШЕ - Нетфликс - 3:01 (Драма)
ПРЕТТИ ЛИТТЛЕ ЛАИРС: ОРИГИНАЛ СИН - ХБО Мак - 3:01 (Драма)
РЕСОРТ - Пеацоцк - 3:01 (комедија)
Направљено од нуле, сезона 4 - Осигурач - 22:00.

Петак, 29. јул

АМБЕР БРОВН - Аппле ТВ+ - 00:01 (комедија)
ДЕВОЈКЕ ИЗ ПАПИРА - Амазон - 00:01 (Драма)
Краљица лепоте Јерусалима, 2. сезона - Нетфликс - 3:01 ујутру
ФАНАТИЦ - Нетфлик - 3:01 ам (драма)
ПОВРШИНА - Аппле ТВ+ - 3:01 (Драма)
ДЕТЕКТИВ КОНАН - Нетфликс - 3:01 ујутру (аниме)
УНЦОУПЛЕД - Нетфлик - 3:01 (комедија)

Недеља, 31. јул

Град на брду, 3. сезона – пројекција – 22:00.

С обзиром да се стално најављује више емисија (нових и повратних), не би била најгора идеја да обележите овај распоред и често проверавате како не бисте пропустили ниједну епизоду. Ако сте сви заокупљени ТВ-ом и желите да знате шта долази у биоскопе ове године, погледајте ЦинемаБленд'с Датум премијере филма 2022 распоред.